TV Online



Pro TV - Tv Online

07:00 Ştirile Pro Tv
10:30 Vorbeşte lumea
13:00 Ştirile Pro Tv
14:00 Lecţii de viaţă
15:00 La Maruţă
17:00 Ştirile Pro Tv
18:00 Ce spun românii
19:00 Ştirile Pro Tv
20:30 Las fierbinți
21:45 Fotbal Euro 2020: România – Norvegia
00:45 Ştirile Pro Tv
01:15 Furios și iute 6
03:30 Cititorii de oase
05:00 Ce spun românii
06:00 Ştirile Pro Tv

Antena 1 - Tv Online

07:00 Observator
07:57 Alegeri prezidentiale 2019 - emisiune de promovare electorala
08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
11:57 Alegeri prezidentiale 2019 - emisiune de promovare electorala
12:00 Observator
13:57 Alegeri prezidentiale 2019 - emisiune de promovare electorala
14:00 Gazda perfectă
15:57 Alegeri prezidentiale 2019 - emisiune de promovare electorala
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
19:57 Alegeri prezidentiale 2019 - emisiune de promovare electorala
20:00 Chefi la cuțite
23:30 Xtra Night Show
01:00 Observator
02:00 Intrusul
03:00 Acces direct
05:00 Intrusul
05:57 Alegeri prezidentiale 2019 - emisiune de promovare electorala
06:00 Observator

Kanal D - Tv Online

07:30 Teleshopping
08:15 Pastila de râs
08:45 Teleshopping
09:15 Dragoste și ură
11:00 Puterea dragostei
12:00 Știrile Kanal D
13:00 În căutarea adevărului
15:00 Teo Show
17:00 Puterea dragostei
19:00 Știrile Kanal D
20:00 Lacrimi la Marea Neagră
23:00 Patria mea esti tu
00:30 Știrile Kanal D
01:30 Puterea dragostei
04:30 În căutarea adevărului
06:00 Teleshopping
06:30 Pastila de râs
06:45 Știrile Kanal D

Prima TV - Tv Online

07:20 Paradisul femeilor
09:30 Teleshopping
10:00 Starea naţiei
11:00 Teleshopping
11:30 Secrete de stil
12:00 Teleshopping
14:00 Camera de râs
14:30 Teleshopping
15:05 Focus
16:00 Paradisul femeilor
18:00 Focus 18
19:30 Trăsniți
20:30 Execuţie în forţă
22:30 Starea naţiei
23:30 Focus din inima României
00:00 Trăsniți
01:00 Execuţie în forţă
03:00 Nimeni nu-i perfect
03:30 Pasiune Toscană
05:30 Elisa
06:50 Teleshopping

TVR 1 - Tv Online

07:00 Matinal
08:00 Matinal
09:00 Matinal
10:00 Ca'n viaţă
11:00 Teleshopping
11:30 Yanxi, palatul suspinelor
12:30 Preşedinte pentru România
13:00 Exclusiv în România
13:45 Discover Romania
14:00 Telejurnal
14:55 Regina-mamă Elena
15:10 Maghiara de pe unu
17:00 Cooltura
17:35 Yanxi, palatul suspinelor
18:35 Nadine
19:30 Regina-mamă Elena
19:40 Sport Meteo
20:00 Telejurnal
21:00 Preşedinte pentru România
22:00 Preşedinte pentru România
22:35 Bun venit la Acapulco!
00:10 Telejurnal
00:40 Nadine
01:40 Bun venit la Acapulco!
03:10 Cooltura
03:35 Sport
03:50 Telejurnal
04:40 Garantat 100%
05:30 Imnul României
05:35 Preşedinte pentru România
06:30 Preşedinte pentru România

Antena Stars - Tv Online

08:00 Star Matinal
11:45 Teleshopping
12:00 Plasa de stele
14:00 Star Magazine
15:45 Teleshopping
16:00 Dosarele VIP
17:45 Star News
18:45 Plasa de stele
20:45 Star News
21:00 Răi da' buni
22:30 Star News
22:45 Agentia VIP
00:30 Răi da' buni
02:30 Star Magazine
03:30 Agentia VIP
06:00 Teleshopping
06:15 Răi da' buni

National TV - Tv Online

08:15 Vouă
08:30 Miezul problemei
09:45 Dragoste si ura
10:45 Vouă
11:45 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Ştiri Naţional TV
13:15 Vouă
13:30 Baronii
14:00 Teleshopping
14:15 Vouă
14:30 Rebelul
15:45 Teleshopping
16:00 Vouă
16:15 Destine rătăcite
17:15 Rebelul
18:30 Ştiri Naţional TV
19:00 Destine rătăcite
20:00 Dragoste si ura
21:00 Războiul clanurilor
23:00 Dragonul alb
01:00 Poama acră
03:00 Albumul Naţional
04:45 Vouă
05:00 Ştiri Naţional TV
05:30 Baronii
06:00 Vouă
06:15 Albumul Naţional

Trinitas TV - Tv Online

07:10 Artă sacră
07:15 Sfinţii zilei (Sinaxar)
07:20 Mărturii şi evocări
07:30 Secvenţe TRINITAS
07:40 Şcolile Bisericii
07:45 Talent şi efort
07:59 Cuvinte înţelepte
08:00 Jurnalul TRINITAS
08:40 Sfinţii zilei (Sinaxar)
08:45 Artă sacră
08:50 Artă sacră
08:55 Povestea vorbei
08:59 Cuvinte înţelepte
09:00 Sfânta Liturghie
10:35 Artă sacră
10:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
10:50 Fillere
11:00 Valoarea faptei
11:59 Cuvinte înţelepte
12:00 Mărturii şi evocări
12:10 Artă sacră
12:25 Sfinţii zilei (Sinaxar)
12:30 Lumini peste timp
12:35 Sfinţii zilei (Sinaxar)
12:40 Talent şi efort
13:00 Film documentar
13:45 Artă sacră
14:00 Secvenţe TRINITAS
14:15 Lumini peste timp
14:20 Povestea vorbei
14:25 Sfinţii zilei (Sinaxar)
14:30 Cuvânt pentru suflet
15:00 Biserica azi
15:59 Cuvinte înţelepte
16:00 Vecernia şi slujba Paraclisului
17:59 Cuvinte înţelepte
18:00 Cuvânt pentru suflet
18:30 Mărturii şi evocări
18:45 Lumini peste timp
18:50 Sfinţii zilei (Sinaxar)
18:55 Sfinţii zilei (Sinaxar)
19:00 Jurnalul TRINITAS
19:40 Talent şi efort
20:00 Secvenţe TRINITAS
20:20 Manuscrise şi maeştri tipografi
20:45 Artă sacră
20:50 Sfaturi duhovniceşti
21:00 Biserica azi
22:00 Jurnalul TRINITAS
22:40 Talent şi efort
23:00 Manuscrise şi maeştri tipografi
23:30 Lumini peste timp
23:40 Secvenţe TRINITAS
00:00 Paraclisul Sfântului Cuvios Dimitrie cel Nou
01:05 Sfinţii zilei (Sinaxar)
01:10 Artă sacră
01:20 Mărturii şi evocări
01:30 Cuvânt pentru suflet
02:00 Valoarea faptei
02:59 Cuvinte înţelepte
03:00 Biserica azi
04:00 Jurnalul TRINITAS
04:30 Secvenţe TRINITAS
04:44 Cuvinte înţelepte
04:45 Talent şi efort
05:00 Cuvânt pentru suflet
05:30 Mărturii şi evocări
05:40 Sfinţii zilei (Sinaxar)
05:45 Artă sacră
05:50 Sfaturi duhovniceşti
06:00 Imnul naţional
06:05 Troparul Sfântului Andrei
06:06 Troparul aducerii moaştelor Sfântului Andrei
06:10 Slujba Acatistului

Eurosport 1 - Tv Online

07:00 Ciclism: Milano - Torino
08:00 Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia
09:30 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
11:00 Judo: Turneul de Mare Slem, la Brasilia, în Brazilia
11:30 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Bremen, în Germania
12:30 Ciclism: Turul Franţei
14:05 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
19:00 Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia
19:30 Formula e:
20:35 Raliuri: Campionatul italian de raliuri , în Italia
20:40 Ştirile Eurosport
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Ciclism: Binche Chimay Binche
01:45 Ciclism: Clasica Paris - Tours, în Franţa
02:30 Superbike: Campionatul Mondial
03:15 Superbike: Campionatul Mondial
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
06:00 Superbike: Campionatul Mondial
06:45 Superbike: Campionatul Mondial

Eurosport 2 - Tv Online

08:00 Superbike: Campionatul Mondial
08:45 Superbike: Campionatul Mondial
09:30 Ciclism: Binche Chimay Binche
10:45 Ciclism: Clasica Paris - Tours, în Franţa
12:00 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
14:00 Tenis: Circuitul feminin WTA - Turneul de la Linz, Austria
15:30 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Bremen, în Germania
16:00 Ciclism: Tre valli varesine
17:00 Ciclism: Gran Piemonte
18:00 Ciclism: Milano - Torino
19:00 Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
21:00 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Bremen, în Germania
22:00 Ştirile Eurosport
22:10 Ciclism: Binche Chimay Binche
23:10 Ciclism: Clasica Paris - Tours, în Franţa
00:25 Superbike: Campionatul Mondial
01:10 Superbike: Campionatul Mondial
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit
04:00 Ciclism: Clasica Paris - Tours, în Franţa
05:00 Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia
06:00 Snooker: Seria Home Nations, la Manchester, în Regatul Unit

HBO Romania - Tv Online

07:35 Mă dau în vânt după cumpărături
09:20 Trei panouri în afara orașului Ebbing, Missouri
11:15 Drew Michael
12:05 Julie și Julia
14:05 Căutarea
15:50 Jucătorii
16:25 Știrile săptămânii cu John Oliver
17:00 Glass
19:10 Cartea pierdută a vrăjitoarelor
20:00 The Deuce
21:00 Aventura
22:05 Predatorul
23:50 Coiotul
02:00 Strigă-mă pe numele tău
04:10 Gotti
06:00 Julie și Julia

HBO 2 - Tv Online

07:00 Masha si Ursul
07:30 Angry Birds: serialul
07:45 O familie modernă
08:10 Omul-păianjen 3
10:30 Filme și vedete
11:00 Godzilla
13:00 Lumea de dincolo
13:45 O familie modernă
14:10 Doom Patrol
15:00 Bohemian Rhapsody
17:20 Catherine the Great
18:20 X-Men: Viitorul este trecut
20:30 Fiu al Americii
22:15 Cod roşu de jaf
00:00 Pico da Neblina
01:00 Prafuri
01:50 Hai, că sunt belea!
03:40 Taxi 5
05:25 G-Force: Salvatorii planetei

HBO 3 - Tv Online

07:45 Alpha
09:25 Echipa de șoc
11:35 Mr. Robot
12:20 Fargo
13:15 Zâmbetele unor bărbați triști
14:50 Legende din regatul bufnițelor
16:25 Clubul femeilor dezlănţuite
18:10 Spune-mi o poveste
19:05 Mr. Robot
19:55 Fargo
21:00 The Deuce
22:00 Clinica ilegală
22:45 Șapte zile în Entebbe
00:30 Sucker Punch: Evadare din realitate
02:20 The Deuce
03:20 Clinica ilegală
04:05 Bumblebee
06:00 Ferdinand

AXN - Tv Online

07:00 Sherlock Holmes și Dr. Watson
07:50 Cititorii de oase
08:45 Scorpion
09:35 NCIS: Los Angeles
10:30 Psihologia crimei
11:35 S.W.A.T.
12:30 Cititorii de oase
13:25 Scorpion
14:20 NCIS: Los Angeles
15:15 Sherlock Holmes și Dr. Watson
16:15 Psihologia crimei
17:25 Cititorii de oase
18:20 Scorpion
19:15 NCIS: Los Angeles
20:10 S.W.A.T.
21:05 Minți criminale
22:00 Into The Dark - School Spirit
23:50 Negociatorii
00:45 Sherlock Holmes și Dr. Watson
01:40 Into The Dark - School Spirit
03:00 Negociatorii
05:00 Închiderea programului

AXN Black - Tv Online

07:00 Teleshop
10:05 Hannibal Post Mortem
10:15 Hannibal Post Mortem
10:25 Vânătoarea de comori
11:25 Test Drive
12:00 Teleshop
14:00 Hannibal Post Mortem
14:10 Test Drive
14:45 Test Drive
15:20 Călători din viitor
16:15 Test Drive
16:50 Test Drive
17:20 Vânătoarea de comori
18:20 Vânătoarea de comori
19:20 Călători din viitor
20:15 Călători din viitor
21:10 Unde dai şi unde crapă
22:05 Unde dai şi unde crapă
23:00 StartUp
23:55 StartUp
00:55 Cursa nebună
02:05 Cursa nebună
03:15 Cursa nebună
04:10 Test Drive
05:00 Teleshop

Disney Channel - Tv Online

07:00 Elena din Avalor
07:30 Big City Greens
08:00 O poveste încâlcită: Serialul
08:30 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
09:00 Raven's Home
09:30 Raven's Home
10:00 K.C. Sub acoperire
10:30 K.C. Sub acoperire
11:00 Tabără cu peripeții
11:30 Coop and Cami Ask the World
12:00 Cățelul Blogger
12:30 Cățelul Blogger
13:00 Bizaardvark
13:30 Bizaardvark
14:00 Ne vedem la Paris
14:30 Ne vedem la Paris
15:00 Elena din Avalor
15:30 Coop and Cami Ask the World
16:00 Big City Greens
16:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
17:00 O poveste încâlcită: Serialul
17:30 Raven's Home
18:00 Ne vedem la Paris
18:30 Ne vedem la Paris
19:00 K.C. Sub acoperire
19:30 Cățelul Blogger
20:00 Cățelul Blogger
20:30 Bizaardvark
21:00 Bizaardvark
21:30 Luna
22:30 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
23:00 K.C. Sub acoperire
23:30 K.C. Sub acoperire
00:00 Cățelul Blogger
00:30 Cățelul Blogger
00:55 Tam-tam cu tribul Ronk
01:20 Alex şi trupa
01:45 Violetta
02:40 Binny si Fantoma
03:05 Binny si Fantoma
03:30 LoliRock
03:55 LoliRock
04:20 Randy Cunningham Băiatul Ninja
04:40 Randy Cunningham Băiatul Ninja
05:05 Motanul deghizat
05:25 Motanul deghizat
05:45 Băiatul stridie
06:00 101 Dalmatian Street
06:25 Mickey Mouse
06:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir

TV 1000 - Tv Online

08:35 Getting Grace
10:25 Southside with You
11:50 Pagina opt
13:30 Big Top Without Borders
15:05 Polițist de grădiniță
16:55 Gravidul
18:40 Camping de lux
20:10 Soți și soții
22:00 Stella's Last Weekend
23:40 Inapoi in Florida
02:00 Numele Jocului: Fotbal
03:35 Gangster american
06:10 Băiatul cu toate pânzele sus

PRO Cinema - Tv Online

07:15 Afurisitul de telefon!
09:15 La bloc
11:45 Dragostea costă!
13:45 Chef cu hastag
15:45 Karate Kid II
18:15 La bloc
20:30 Moulin Rouge!
23:00 Filiera asiatică
01:00 Moulin Rouge!
03:15 Filiera asiatică
04:45 La bloc
05:00 La Maruţă

Cinemax - Tv Online

07:00 O expeditie periculoasa
09:00 Respiră normal
10:45 Viziunea
12:40 No Alternative
14:25 Maturizare
15:50 La vanatoare de audiente
17:35 Respiră normal
19:20 Arctic
21:00 Uneori, mereu, niciodată
22:35 Un mafiot la Hollywood
23:30 Divizia din Berlin
00:25 Fluorescent
02:20 Nona
03:50 Thumper
05:25 La o distanță sigură

Happy Channel - Tv Online

08:45 Valurile vieții
09:45 Teleshopping
10:00 Ține-mă de mână!
12:00 O Cenușăreasă la Rio
14:00 Minciuna
16:00 CulTour
17:00 A doua șansă
19:00 Valurile vieții
20:00 Ține-mă de mână!
22:00 Imperfecta viață perfectă
23:00 Poldark
00:15 CulTour
01:15 A doua șansă
03:00 Teleshopping
03:45 CulTour
04:15 O Cenușăreasă la Rio
05:45 CulTour
06:45 Minciuna

Paramount Channel - Tv Online

07:35 Citadela puterii
09:30 Spre sud
11:55 Frumoasa si dictatorul
14:20 Sergentul Bilko
16:20 Drumul spre victorie
18:45 Shrek 2
20:30 Pawn Sacrifice
22:50 Războiul lumilor
01:20 Avocatul
03:55 Căpitanul America
06:25 Viața mea de până acum

Film Cafe - Tv Online

08:00 Close Up
08:30 Mănâncă roagă-te iubește
11:30 Intelegere cordiala
13:35 Parfumul: Povestea unei crime
16:40 Arsene Lupin, viață de hoț
19:25 Armă mortală 3
22:00 Dragonul de aur
00:00 Promontoriul groazei
02:40 Close Up
03:10 Kill Bill: Volumul 2
06:00 Teleshopping

Discovery Channel - Tv Online

07:00 Maşini pe alese
08:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
08:30 Cum se fabrică ?
09:00 Cum se fabrică ?
09:30 Vânătorii de artefacte
10:00 Comoara din garaj
10:30 Bogății ascunse în magazii
11:00 Camioane în Australia
12:00 Maşini nervoase
13:00 Maşini pe alese
14:00 Goana după aur
15:00 Goana după aur
16:00 Goana după aur
17:00 Maşini pe alese
18:00 Vânătorii de artefacte
18:30 Bogății ascunse în magazii
19:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
19:30 Cum se fabrică ?
20:00 Comori arhitecturale recuperate
21:00 Miliardar sub acoperire
22:00 Goana după aur
23:00 Goana după aur
00:00 Camioane în Australia
01:00 Comori arhitecturale recuperate
02:00 Expediţii în necunoscut
03:00 Miliardar sub acoperire
04:00 Goana după aur
05:00 Maşini pe alese
06:00 Maşini pe alese

National Geographic - Tv Online

07:00 Tutankhamon
09:00 Salvatori pe drumuri înghețate
10:00 La pescuit de ton
11:00 Nave în spațiu
12:00 Minuni inginerești
13:00 Supermașini reinventate
14:00 Dezastre în aer
15:00 Dezastre în aer
16:00 Granița
17:00 Știința prostiei
17:30 Știința prostiei
18:00 Îți joacă mintea?
18:30 Îți joacă mintea?
19:00 Fabrica de mâncare
19:30 Fabrica de mâncare
20:00 Mare, mai mare, maxim
21:00 Mare, mai mare, maxim
22:00 Invenții care schimbă lumea
23:00 Invenții care schimbă lumea
00:00 Mare, mai mare, maxim
01:00 Mare, mai mare, maxim
02:00 Invenții care schimbă lumea
03:00 Invenții care schimbă lumea
04:00 Granița
05:00 Minuni inginerești
06:00 Supermașini reinventate

Discovery Investigation - Tv Online

Discovery Science - Tv Online

TLC - Tv Online

07:00 Rochia perfectă: Marea Britanie
07:30 Rochia perfectă: Marea Britanie
08:00 Rochia perfectă
09:00 Buddy
09:30 Buddy
10:00 Viaţa la 300 kg
12:00 Kate iese la întâlnire
13:00 Regele cofetarilor
13:30 Regele cofetarilor
14:00 Vânătorii de case
14:30 Vânătorii de case
15:00 Rochia perfectă: Australia
15:30 Rochia perfectă: Australia
16:00 90 de zile până la nuntă
17:00 90 de zile până la nuntă
18:00 Viaţa la 300 kg
20:00 Regele cofetarilor
20:30 Regele cofetarilor
21:00 Prinţesa Diana
22:00 Viața la 300 de kilograme: Familia de o tonă
00:00 90 de zile până la nuntă
01:00 90 de zile până la nuntă
02:00 Cazuri medicale şocante
02:48 Cazuri medicale şocante
03:36 Prinţesa Diana
04:24 Viaţa la 300 kg
06:00 Rochia perfectă: Australia
06:30 Rochia perfectă: Australia

Nat Geo Wild - Tv Online

07:00 Peştii electrici de Amazon
08:00 Doctor Pol
09:00 Dr. K
10:00 Columbia sălbatică
11:00 Congo
12:00 Peştii electrici de Amazon
13:00 Fight Club
14:00 Fight Club
15:00 Fight Club
16:00 Fight Club
17:00 Doctor Pol
18:00 Fight Club
19:00 Paradisuri naturale
20:00 Ștrengarii naturii
21:00 Peştii electrici de Amazon
22:00 Paradisuri naturale
23:00 Doctor Pol
00:00 Veterinar în Yukon
01:00 Fight Club
02:00 Paradisuri naturale
03:00 Peştii electrici de Amazon
04:00 Fight Club
05:00 Fight Club
06:00 Fight Club

Viasat History - Tv Online

07:15 Veşmintele istoriei
07:50 Istoria interzisă
08:45 Roma: Prima superputere a lumii
09:40 Roma: Prima superputere a lumii
10:30 Roma: Prima superputere a lumii
11:30 Roma: Prima superputere a lumii
12:25 Amintiri din Evul Mediu
13:15 Amintiri din Evul Mediu
14:10 Amintiri din Evul Mediu
15:05 Amintiri din Evul Mediu
16:00 Amintiri din Evul Mediu
16:55 Amintiri din Evul Mediu
17:50 Amintiri din Evul Mediu
18:45 Războiul secret
19:45 Genii ale lumii moderne
20:55 Misterele Parisului
21:25 Misterele Parisului
22:00 Al Doilea Război Mondial în culori: Cele mai importante evenimente
23:00 Misterul piramidelor
23:55 Războiul secret
01:00 Misterele crimelor medievale
01:55 Al Doilea Război Mondial în culori: Cele mai importante evenimente
02:55 Misterul piramidelor
03:45 Războiul secret
04:40 Hărţi criminale
05:25 Misterele muzeului
06:10 Invenții extraordinare

TV Paprika - Tv Online

07:00 Delicii din Cehia cu Vendy și Adam
07:30 Dora la piaţă
08:00 Teleshopping
09:00 Preparate rapide şi uşoare cu Jamie
09:30 Weekenduri delicioase cu Bill
10:30 Preparate preferate
11:00 Arome napoletane, cu David Rocco
11:30 Martha Stewart: Lumea prăjiturilor
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
13:30 Doar pentru carnivori
14:00 Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
14:30 Reţetele fericirii cu Marketa şi Honza
15:00 Paul Hollywood: Savoarea oraşului
16:00 Arome îmbietoare
17:00 Un ochi pe faţă şi unul pe dos
17:30 Martha Stewart: Lumea prăjiturilor
18:00 Preparate rapide şi uşoare cu Jamie
18:30 Preparate preferate
19:00 Paul Hollywood: Savoarea oraşului
20:00 Arome napoletane, cu David Rocco
20:30 Arome îmbietoare
21:30 Antonio și Michael în bucătărie
22:00 Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
22:30 Doar pentru carnivori
23:00 Weekenduri delicioase cu Bill
00:00 Martha Stewart: Lumea prăjiturilor
00:30 Antonio și Michael în bucătărie
01:00 Dora la piaţă
01:30 Delicii din Cehia cu Vendy și Adam
02:00 Fabrica de Reţete Extra
02:30 Arome îmbietoare
03:30 Paul Hollywood: Savoarea oraşului
04:30 Weekenduri delicioase cu Bill
05:30 Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
06:00 Dóra Havas si prajiturile ei de vis
06:30 Un ochi pe faţă şi unul pe dos

Travel Channel - Tv Online

07:00 Vânătorii internaţionali de case
07:30 Vânătorii internaţionali de case
08:00 Vânătorii internaţionali de case
08:30 Vânătorii internaţionali de case
09:00 Mâncăruri bizare: destinații delicioase
09:30 Mâncăruri bizare: destinații delicioase
10:00 Mutări în Texas
11:00 Vânătorii internaţionali de case
11:30 Vânătorii internaţionali de case
12:00 Vânătorii internaţionali de case
12:30 Vânătorii internaţionali de case
13:00 Mâncăruri bizare în America
14:00 Cabane în Alaska
15:00 Aurul pierdut
16:00 Casa din copac
17:00 Case extraordinare de vacanţă
17:30 Case extraordinare de vacanţă
18:00 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
19:00 Vânătorii internaţionali de case
19:30 Vânătorii internaţionali de case
20:00 Vânătorii internaţionali de case
20:30 Vânătorii internaţionali de case
21:00 Un bărbat şi o femeie în sălbăticie
22:00 Mâncăruri bizare: destinații delicioase
22:30 Mâncăruri bizare: destinații delicioase
23:00 Viața în rulotă
23:30 Viața în rulotă
00:00 Regii piscinei
00:30 Regii piscinei
01:00 Case extraordinare de vacanţă
01:30 Case extraordinare de vacanţă
02:00 Locații legendare
03:00 Vânătorii de fantome în jurul lumii
03:45 Pe urmele monștrilor
04:25 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
05:10 Case extraordinare de vacanţă
05:35 Case extraordinare de vacanţă
05:55 Mutări în Texas
06:40 Vânătorii internaţionali de case

BBC Earth - Tv Online

07:00 Experiment: Dieta ultra-rapidă
07:50 Viața: La fața locului
08:00 Viața: La fața locului
08:10 Schimbările climatice: Circumstanțe concrete
09:00 Adevărul despre obezitate
09:55 Adevărul despre calorii
10:50 În interiorul fabricii
11:40 Vreme nimicitoare
12:30 Unde se află oamenii sălbatici cu Ben Fogle
13:15 Întoarcerea Planetei albastre
14:05 Vreme nimicitoare
14:55 Adevărul despre obezitate
15:45 Vreme nimicitoare
16:30 Unde se află oamenii sălbatici cu Ben Fogle
17:15 Adevărul despre calorii
18:10 În interiorul fabricii
19:00 Întoarcerea Planetei albastre
19:55 Misiune periculoasă de la un pol la altul
20:20 Vreme nimicitoare
21:10 Viața: La fața locului
21:25 Unde se află oamenii sălbatici cu Ben Fogle
22:10 Adevărul despre calorii
23:00 Experiment: Dieta ultra-rapidă
23:50 În interiorul fabricii
00:45 Vreme nimicitoare
01:30 Unde se află oamenii sălbatici cu Ben Fogle
02:15 Adevărul despre calorii
03:05 Experiment: Dieta ultra-rapidă
04:00 Adevărul despre obezitate
04:50 Întoarcerea Planetei albastre
05:40 Misiune periculoasă de la un pol la altul
06:05 Experiment: Dieta ultra-rapidă

Cartoon Network - Tv Online

07:00 Ben 10
07:11 Ben 10
07:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
07:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
07:55 Insula taberei de vară
08:05 Insula taberei de vară
08:25 Fetitele Powerpuff
08:35 Fetitele Powerpuff
08:50 Haideți tineri titani!
08:59 Haideți tineri titani!
09:09 Haideți tineri titani!
09:30 Haideți tineri titani!
09:39 Haideți tineri titani!
09:55 Aventurile fraților urși
10:06 Aventurile fraților urși
10:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
10:34 Uimitoarea lume a lui Gumball
10:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
11:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
11:20 Unikitty!
11:30 Unikitty!
12:15 Haideți tineri titani!
12:25 Haideți tineri titani!
12:45 Craig și Dumbrava
12:55 Craig și Dumbrava
13:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:35 Unikitty!
14:45 Unikitty!
15:05 Unikitty!
15:15 Unikitty!
15:30 Unikitty!
15:40 Unikitty!
16:25 Haideți tineri titani!
16:33 Haideți tineri titani!
16:45 Formidabilele Magisăbii
16:55 Aventurile fraților urși
17:06 Aventurile fraților urși
17:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:01 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:20 Craig și Dumbrava
18:30 Craig și Dumbrava
18:50 Haideți tineri titani!
19:00 Haideți tineri titani!
19:10 Haideți tineri titani!
19:25 Haideți tineri titani!
19:34 Haideți tineri titani!
19:50 Unikitty!
20:00 Unikitty!
20:10 Unikitty!
20:30 Insula taberei de vară
20:40 Insula taberei de vară
21:00 Ben 10
21:11 Ben 10
21:30 Bakugan: Battle Planet
21:40 Bakugan: Battle Planet
22:00 Steven Univers
22:10 Steven Univers
22:25 Angelo e cel mai tare
22:35 Angelo e cel mai tare
22:55 Angelo e cel mai tare
23:05 Angelo e cel mai tare
23:20 Angelo e cel mai tare
23:30 Angelo e cel mai tare
23:50 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:20 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:20 Formidabilele Magisăbii
01:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
02:05 Angelo e cel mai tare
02:15 Angelo e cel mai tare
02:30 Angelo e cel mai tare
02:40 Angelo e cel mai tare
02:50 Angelo e cel mai tare
03:00 Angelo e cel mai tare
03:15 Angelo e cel mai tare
03:25 Angelo e cel mai tare
03:40 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:00 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:21 Aventurile bravului prinț Ivandoe
04:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:30 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:50 Formidabilele Magisăbii
05:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:15 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:46 Uimitoarea lume a lui Gumball

Minimax - Tv Online

07:15 Dinotrux
07:45 Cu fraţii Kratt în sălbăticie
08:05 Thomas şi prietenii săi
09:15 Masha și ursul
09:25 Micul meu ponei: PRIETENIA ESTE MAGICĂ
09:50 Micul meu ponei: PRIETENIA ESTE MAGICĂ
10:20 Spirit Cu sufletul liber
10:50 Ferma Lenei
11:25 Wendy
12:00 Lassie
12:30 Lassie
13:00 Ups! Am pierdut arca
14:30 Curiosul George
15:00 Curiosul George
15:30 Curiosul George
16:00 Masha și ursul
16:10 Masha și ursul
16:25 Eu şi cei 7 pitici
16:55 Vafă, câinele minune
17:25 Wendy
18:00 Ferma Lenei
18:30 Spirit Cu sufletul liber
19:00 Micul meu ponei: PRIETENIA ESTE MAGICĂ
19:30 Curiosul George
20:00 Masha și ursul
20:15 Masha și ursul
20:30 Barbie în Rapunzel
22:00 Masha și ursul
22:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
22:45 Vafă, câinele minune
23:15 VOLTRON - APĂRĂTORUL LEGENDAR
23:45 Poveşti cu legume: În casă
00:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
00:45 Lassie
01:15 Lassie
01:45 Masha și ursul
02:00 Pompierul Sam
02:10 Pompierul Sam
02:20 Minichef
02:35 Thomas şi prietenii săi
02:45 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:10 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:35 LEGO Friends: Fetele în Misiune
03:47 LEGO Friends: Fetele în Misiune
04:00 Pompierul Sam
04:10 Pompierul Sam
04:20 Minichef
04:35 Thomas şi prietenii săi
04:45 Maggie şi Bianca în lumea modei
05:10 Maggie şi Bianca în lumea modei
05:35 LEGO Friends: Fetele în Misiune
05:47 LEGO Friends: Fetele în Misiune
06:00 Super
06:20 Ranger Rob
06:35 Ranger Rob
06:55 Jerry şi Temerarii

Disney Junior - Tv Online

07:00 Clubul Lui Mickey Mouse
07:30 Mickey Si Pilotii De Curse
08:00 Eroii în Pijama
08:30 Vampirina
09:00 Sofia Întâi
09:30 Elena Din Avalor
10:00 Eroii în Pijama
10:30 Eroii în Pijama
11:00 Vampirina
11:30 Vampirina
12:00 Gigantozaurul
12:30 Gigantozaurul
13:00 Prietenii Catelusi
13:30 Prietenii Catelusi
14:00 Eroii în Pijama
14:30 Eroii în Pijama
15:00 Mickey Si Pilotii De Curse
15:30 Vampirina
16:00 Sofia Întâi
16:30 Elena Din Avalor
17:00 Eroii în Pijama
17:30 T.o.t.s.
18:00 Prietenii Catelusi
18:15 Prietenii Catelusi
18:30 Vampirina
19:00 Eroii în Pijama
19:30 Garda Felină
20:00 Sofia Întâi
20:30 Doctorița Plușica
21:00 Eroii în Pijama
21:30 T.o.t.s.
22:00 Prietenii Catelusi
22:15 Prietenii Catelusi
22:30 Vampirina
23:00 Eroii în Pijama
23:30 Garda Felină
00:00 Sofia Întâi
00:25 Cantece De Leagan Disney Junior
00:30 Gigantozaurul
01:00 Eroii în Pijama
01:25 Eroii în Pijama
01:50 Paprika
02:00 Zou
02:15 Zou
02:30 Henry Dragomonstru
02:55 Henry Dragomonstru
03:20 Paprika
03:30 Paprika
03:40 Zou
03:55 Zou
04:10 Zou
04:25 Paprika
04:35 Paprika
04:45 Henry Dragomonstru
05:10 Henry Dragomonstru
05:35 Paprika
05:45 Eroii în Pijama
06:00 Eroii în Pijama
06:15 Eroii în Pijama
06:30 Gigantozaurul
06:55 Desene Cu Buticul Lui Minnie

Nickelodeon - Tv Online

07:20 Patrula catelusilor
07:30 Patrula catelusilor
07:50 44 de pisici
08:00 44 de pisici
08:15 ALVINNN!!! si veveritele
08:30 Casa Loud
08:50 Casa Loud
09:20 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
09:45 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
10:15 Jocurile succesului
10:45 Jocurile succesului
11:10 Ciudații mei părinți
11:40 Ciudații mei părinți
12:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:50 Familia Thunderman
13:15 Familia Thunderman
13:45 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
14:10 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
14:40 Jocurile succesului
15:10 Jocurile succesului
15:35 Veri pe viață
15:55 Henry Pericol
16:25 Henry Pericol
16:50 BOBOCII
17:20 Jocurile succesului
17:45 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
18:15 ALVINNN!!! si veveritele
18:25 ALVINNN!!! si veveritele
18:45 SpongeBob Pantaloni Patrati
18:55 SpongeBob Pantaloni Patrati
19:10 Casa Loud
19:20 Casa Loud
19:40 Departamentul de magie
20:00 Sunt Frankie
20:30 Henry Pericol
20:55 Familia Hunter
21:25 Familia Thunderman
21:55 Familia Thunderman
22:20 Casa Loud
22:50 Casa Loud
23:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
23:45 SpongeBob Pantaloni Patrati
00:15 Ciudații mei părinți
00:45 Ciudații mei părinți
01:10 Şcoala de rock
01:35 Şcoala de rock
02:05 Jocurile succesului
02:35 Jocurile succesului
03:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:45 Ciudații mei părinți
04:10 Ciudații mei părinți
04:30 Şcoala de rock
04:50 Şcoala de rock
05:15 44 de pisici
05:40 44 de pisici
06:00 Nella, Prințesa Cavaler
06:15 Cafeneaua Bobiței
06:30 Top Wing
06:50 Blaze si masinile uriase

Megamax - Tv Online

07:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
07:40 Alegerea lui Chuck
08:05 Alegerea lui Chuck
08:30 Liceul Degrassi 11
09:00 Şcoala apei albastre
09:30 Şcoală de dans
10:00 The Avatars
10:25 The Avatars
10:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
11:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
11:40 Alegerea lui Chuck
12:05 Alegerea lui Chuck
12:30 Liceul Degrassi 11
13:00 Şcoala apei albastre
13:30 Şcoală de dans
14:00 The Avatars
14:25 The Avatars
14:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
15:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
15:40 Alegerea lui Chuck
16:05 Alegerea lui Chuck
16:30 Liceul Degrassi 11
17:00 Şcoala apei albastre
17:30 Şcoală de dans
18:00 The Avatars
18:25 The Avatars
18:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
19:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
19:40 Alegerea lui Chuck
20:05 Alegerea lui Chuck
20:30 Liceul Degrassi 11
21:00 Şcoala apei albastre
21:30 Şcoală de dans
22:00 The Avatars
22:25 The Avatars
22:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
23:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
23:40 Alegerea lui Chuck
00:05 Alegerea lui Chuck
00:30 Liceul Degrassi 11
01:00 Şcoala apei albastre
01:30 Şcoală de dans
02:00 The Avatars
02:25 The Avatars
02:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:40 Alegerea lui Chuck
04:05 Alegerea lui Chuck
04:30 Liceul Degrassi 11
05:00 Şcoala apei albastre
05:30 Şcoală de dans
06:00 The Avatars
06:25 The Avatars
06:50 Maggie şi Bianca în lumea modei

Duck TV - Tv Online

07:01 Pomul cunoaşterii
07:04 Sunete jucăuşe
07:07 Hop-hop
07:09 Împărăţia animalelor
07:12 Raul
07:15 Autovehicule
07:17 Legume
07:19 Leon-ART
07:22 Partenerii de joacă
07:25 Echipa bebe
07:27 Jocurile şi prietenii mei
07:30 Restaurantul
07:33 Aventurierii spaţiului
07:36 Familia Castor
07:40 Grădina zoo
07:43 Piticii harnici
07:45 Orasul insorit
07:51 Sport, sport, sport
07:55 Noi vă ajutăm
07:58 India
08:01 Puffy şi Tubby
08:04 Lumea piticilor
08:08 Dansuri
08:10 Raul
08:13 Legume
08:15 Familia Castor
08:18 Tu cu ce te ocupi?
08:21 Sport, sport, sport
08:24 Lumea piticilor
08:27 Lumea lui Mimo
08:29 Hubby o să se ocupe
08:32 Risto Gusto
08:35 Zack & Ziggy
08:38 Margo & Felix
08:41 Higher The Better
08:44 Lola and the Numbers
08:47 DuckSchool
08:50 Cucu, I'm here!
08:53 Sunete din jurul nostru
08:56 Ridică-te!
08:58 Tempo Giusto
09:00 Elfii natură
09:01 Imagini fascinante
09:04 Împărăţia animalelor
09:06 La călătorie!
09:09 Viaţa la oraş
09:12 Universul ne aşteaptă
09:15 Mimo şi Bobo
09:17 Hubbi şi prietenii
09:19 Se formează!
09:22 Lumea dinozaurilor
09:24 Safari
09:27 Africa
09:30 Sippi Sappi
09:33 Farmecul culorilor
09:36 Legume
09:38 Grupurile
09:40 Oli - ciclurile naturii
09:43 Panni şi Fanni
09:46 Pisicuţa şi creionul
09:50 La muzeu
09:53 Roata colorată
09:55 Tu cu ce te ocupi?
09:58 Orasul insorit
10:00 Demonstraţiile lui Albert
10:05 Miyu şi Litto
10:07 Mini melodii
10:09 Puffy şi Tubby
10:13 Monica & Rudy
10:16 Câmpie veselă
10:20 Pixi 2
10:21 ABC - duckBC
10:24 Finn si Fianna
10:27 Monica și Rudy 2
10:30 Regatul fericit
10:33 Margo & Felix
10:36 Higher The Better
10:39 Lola and the Numbers
10:41 DuckSchool
10:43 Cucu, I'm here!
10:46 Poveștile lui Henry
10:48 Colorati-o pe Clara
10:50 Sunete din jurul nostru
10:52 Tempo Giusto
10:54 Toobys
10:56 Elfii natură
10:58 Grădina veselă
10:59 The Shapies
11:00 Casă dulce casă
11:01 Imagini fascinante
11:04 Pomul cunoaşterii
11:07 Sunete jucăuşe
11:11 Roata colorată
11:14 Noi vă ajutăm
11:17 Miyu şi Litto
11:20 India
11:23 Monica & Rudy
11:26 Câmpie veselă
11:29 Zile sportive într-un Sat solar
11:32 ABC - duckBC
11:35 Lumea lui Mimo
11:39 Păpușile – echipa de salvare
11:41 Zack & Ziggy
11:44 Margo & Felix
11:47 Higher The Better
11:50 Lola and the Numbers
11:53 DuckSchool
11:56 Cucu, I'm here!
11:59 Poveștile lui Henry
12:01 Colorati-o pe Clara
12:03 Sunete din jurul nostru
12:05 Tempo Giusto
12:07 Elfii natură
12:08 Grădina veselă
12:10 Împărăţia animalelor
12:12 Câmpie veselă
12:15 Zile sportive într-un Sat solar
12:18 Lumea lui Mimo
12:21 Hubby o să se ocupe
12:24 Lumea interconectată
12:27 Pompierii în acţiune
12:29 Regatul fericit
12:32 Păpușile – echipa de salvare
12:34 Risto Gusto
12:37 Imagini fascinante
12:40 Împărăţia animalelor
12:45 La călătorie!
12:48 Lumea acvatică
12:50 Sunete jucăuşe
12:52 Viaţa la oraş
12:55 Lanţul poveştilor
12:58 Universul ne aşteaptă
13:01 Timpul de joacă
13:04 Mimo şi Bobo
13:06 Bebe Didi
13:08 Hubbi şi prietenii
13:10 Se formează!
13:13 Lumea dinozaurilor
13:15 Safari
13:18 Africa
13:20 Aventuri în mare
13:23 Trenul
13:25 Baia
13:28 Pompierii
13:31 Sippi Sappi
13:33 Cactus
13:36 Hop-hop
13:38 Împărăţia animalelor
13:40 Raul
13:43 Autovehicule
13:45 Legume
13:48 Leon-ART
13:50 Partenerii de joacă
13:53 Echipa bebe
13:56 Jocurile şi prietenii mei
13:59 Restaurantul
14:02 Aventurierii spaţiului
14:05 Familia Castor
14:07 Grădina zoo
14:10 Piticii harnici
14:13 Viaţa la oraş
14:16 Universul ne aşteaptă
14:18 Mimo şi Bobo
14:21 Hubbi şi prietenii
14:23 Se formează!
14:26 Lumea dinozaurilor
14:28 Safari
14:31 Africa
14:33 Sippi Sappi
14:36 Farmecul culorilor
14:39 Legume
14:42 Grupurile
14:44 Oli - ciclurile naturii
14:47 Panni şi Fanni
14:50 Pisicuţa şi creionul
14:53 La muzeu
14:55 Roata colorată
14:58 Tu cu ce te ocupi?
15:01 Orasul insorit
15:04 Demonstraţiile lui Albert
15:08 Miyu şi Litto
15:11 Mini melodii
15:13 Puffy şi Tubby
15:17 Sunete jucăuşe
15:19 Lanţul poveştilor
15:21 Timpul de joacă
15:24 Mimo şi Bobo
15:26 Bebe Didi
15:28 Africa
15:30 Sippi Sappi
15:33 Hop-hop
15:35 Dansuri
15:38 Raul
15:40 Legume
15:43 Familia Castor
15:46 Tu cu ce te ocupi?
15:48 Sport, sport, sport
15:51 Lumea piticilor
15:54 Lumea lui Mimo
15:57 Hubby o să se ocupe
16:00 Risto Gusto
16:03 Zack & Ziggy
16:06 Margo & Felix
16:09 Higher The Better
16:12 Lola and the Numbers
16:14 DuckSchool
16:17 Lanţul poveştilor
16:20 Timpul de joacă
16:22 Mimo şi Bobo
16:25 Bebe Didi
16:27 Hubbi şi prietenii
16:29 Se formează!
16:32 Safari
16:34 Pompierii
16:37 Hop-hop
16:39 Dansuri
16:41 Raul
16:44 Autovehicule
16:46 Legume
16:49 Partenerii de joacă
16:52 Grupurile
16:55 Familia Castor
16:57 Panni şi Fanni
17:00 Pisicuţa şi creionul
17:03 Jocuri pe malul lacului
17:06 Piticii harnici
17:08 Roata colorată
17:11 Noi vă ajutăm
17:14 Miyu şi Litto
17:17 Cucu, I'm here!
17:19 Sunete din jurul nostru
17:21 Ridică-te!
17:23 Tempo Giusto
17:25 Elfii natură
17:27 Imagini fascinante
17:29 Împărăţia animalelor
17:31 La călătorie!
17:33 Sunete jucăuşe
17:35 Lanţul poveştilor
17:38 Timpul de joacă
17:41 Mimo şi Bobo
17:43 Bebe Didi
17:46 Africa
17:48 Sippi Sappi
17:50 Hop-hop
17:53 Dansuri
17:56 Raul
17:59 Legume
18:01 Familia Castor
18:04 Tu cu ce te ocupi?
18:07 Sport, sport, sport
18:09 Lumea piticilor
18:12 Lumea lui Mimo
18:15 Hubby o să se ocupe
18:18 Monica & Rudy
18:21 Câmpie veselă
18:24 Pixi 2
18:25 ABC - duckBC
18:28 Finn si Fianna
18:31 Monica și Rudy 2
18:34 Regatul fericit
18:37 Margo & Felix
18:40 Higher The Better
18:43 Lola and the Numbers
18:46 DuckSchool
18:48 Cucu, I'm here!
18:51 Poveștile lui Henry
18:53 Colorati-o pe Clara
18:55 Sunete din jurul nostru
18:57 Tempo Giusto
18:59 Toobys
19:01 Elfii natură
19:02 Grădina veselă
19:04 The Shapies
19:05 Casă dulce casă
19:06 Imagini fascinante
19:09 Pomul cunoaşterii
19:12 Sunete jucăuşe
19:16 Viaţa la oraş
19:18 Aventuri în mare
19:21 Trenul
19:23 Pompierii
19:26 Cactus
19:28 Hop-hop
19:30 Împărăţia animalelor
19:33 Dansuri
19:35 Raul
19:37 Autovehicule
19:39 Legume
19:41 Partenerii de joacă
19:44 Lajka , câinele spaţial
19:47 Dincolo de curcubeu
19:49 Echipa bebe
19:51 Restaurantul
19:54 Aventurierii spaţiului
19:58 Familia Castor
20:00 Grădina zoo
20:03 Pisicuţa şi creionul
20:07 Piticii harnici
20:10 Roata colorată
20:12 Noi vă ajutăm
20:14 Miyu şi Litto
20:17 India
20:20 Puffy şi Tubby
20:23 Lumea piticilor
20:25 Monica & Rudy
20:29 Pe aripile vântului
20:33 Păpușile – echipa de salvare
20:35 Zack & Ziggy
20:39 Higher The Better
20:42 Lola and the Numbers
20:44 Cucu, I'm here!
20:46 Formele sunt ale tale
20:48 Poveștile lui Henry
20:50 Sunete din jurul nostru
20:52 Elfii natură
20:53 Imagini fascinante
20:55 La călătorie!
20:57 Sunete jucăuşe
21:00 Lanţul poveştilor
21:02 Universul ne aşteaptă
21:07 Bebe Didi
21:10 Se formează!
21:14 Safari
21:16 Africa
21:19 Trenul
21:22 India
21:25 Monica & Rudy
21:28 Câmpie veselă
21:31 Zile sportive într-un Sat solar
21:34 ABC - duckBC
21:37 Lumea lui Mimo
21:41 Păpușile – echipa de salvare
21:44 Zack & Ziggy
21:47 Margo & Felix
21:50 Higher The Better
21:53 Lola and the Numbers
21:55 DuckSchool
21:57 Cucu, I'm here!
21:59 Poveștile lui Henry
22:01 Colorati-o pe Clara
22:03 Sunete din jurul nostru
22:05 Tempo Giusto
22:07 Elfii natură
22:09 Grădina veselă
22:10 Împărăţia animalelor
22:13 Lanţul poveştilor
22:15 Timpul de joacă
22:17 Mimo şi Bobo
22:20 Bebe Didi
22:22 Orasul insorit
22:25 Sport, sport, sport
22:30 Noi vă ajutăm
22:32 India
22:36 Puffy şi Tubby
22:39 Lumea piticilor
22:42 Câmpie veselă
22:46 Zile sportive într-un Sat solar
22:49 Lumea lui Mimo
22:51 Hubby o să se ocupe
22:54 Lumea interconectată
22:57 Pompierii în acţiune
23:00 Regatul fericit
23:03 Păpușile – echipa de salvare
23:06 Risto Gusto
23:09 Imagini fascinante
23:11 Împărăţia animalelor
23:14 La călătorie!
23:17 Lumea acvatică
23:20 Sunete jucăuşe
23:22 Universul ne aşteaptă
23:25 Mimo şi Bobo
23:28 Hubbi şi prietenii
23:30 Se formează!
23:32 Lumea dinozaurilor
23:35 Safari
23:38 Africa
23:40 Sippi Sappi
23:43 Farmecul culorilor
23:46 Legume
23:48 Grupurile
23:51 Oli - ciclurile naturii
23:54 Panni şi Fanni
23:57 Pisicuţa şi creionul
00:01 La muzeu
00:03 Roata colorată
00:06 Tu cu ce te ocupi?
00:09 Orasul insorit
00:11 Demonstraţiile lui Albert
00:14 Miyu şi Litto
00:17 Mini melodii
00:19 Puffy şi Tubby
00:23 Risto Gusto
00:26 Zack & Ziggy
00:29 Margo & Felix
00:32 Higher The Better
00:35 Lola and the Numbers
00:37 DuckSchool
00:40 Cucu, I'm here!
00:42 Sunete din jurul nostru
00:44 Ridică-te!
00:46 Tempo Giusto
00:48 Elfii natură
00:50 Imagini fascinante
00:52 Împărăţia animalelor
00:54 La călătorie!
00:57 Sunete jucăuşe
00:59 Lanţul poveştilor
01:00 Hubbi şi prietenii
01:03 Se formează!
01:05 Safari
01:08 Pompierii
01:11 Hop-hop
01:13 Dansuri
01:15 Raul
01:18 Autovehicule
01:20 Legume
01:23 Partenerii de joacă
01:26 Grupurile
01:29 Familia Castor
01:31 Panni şi Fanni
01:33 Pisicuţa şi creionul
01:37 Jocuri pe malul lacului
01:39 Piticii harnici
01:42 Roata colorată
01:45 Noi vă ajutăm
01:47 Miyu şi Litto
01:50 India
01:53 Monica & Rudy
01:56 Câmpie veselă
01:59 Zile sportive într-un Sat solar
02:02 Viaţa la oraş
02:06 Lanţul poveştilor
02:08 Universul ne aşteaptă
02:11 Timpul de joacă
02:13 Mimo şi Bobo
02:16 Bebe Didi
02:18 Hubbi şi prietenii
02:20 Se formează!
02:23 Lumea dinozaurilor
02:25 Safari
02:28 Africa
02:30 Aventuri în mare
02:33 Trenul
02:35 Baia
02:37 Pompierii
02:40 Sippi Sappi
02:42 Cactus
02:44 Hop-hop
02:46 Împărăţia animalelor
02:49 Raul
02:52 Autovehicule
02:54 Legume
02:56 Leon-ART
02:59 Partenerii de joacă
03:02 Monica & Rudy
03:05 Câmpie veselă
03:08 Pixi 2
03:09 ABC - duckBC
03:12 Finn si Fianna
03:15 Monica și Rudy 2
03:18 Regatul fericit
03:21 Margo & Felix
03:24 Higher The Better
03:27 Lola and the Numbers
03:30 DuckSchool
03:32 Cucu, I'm here!
03:34 Poveștile lui Henry
03:36 Colorati-o pe Clara
03:39 Sunete din jurul nostru
03:41 Tempo Giusto
03:43 Toobys
03:45 Elfii natură
03:46 Grădina veselă
03:47 The Shapies
03:48 Casă dulce casă
03:50 Imagini fascinante
03:53 Pomul cunoaşterii
03:56 Sunete jucăuşe
03:58 Viaţa la oraş
04:00 Universul ne aşteaptă
04:03 Hop-hop
04:06 Dansuri
04:09 Raul
04:11 Legume
04:13 Familia Castor
04:16 Tu cu ce te ocupi?
04:19 Sport, sport, sport
04:22 Lumea piticilor
04:25 Lumea lui Mimo
04:28 Hubby o să se ocupe
04:31 Risto Gusto
04:34 Zack & Ziggy
04:37 Margo & Felix
04:40 Higher The Better
04:43 Lola and the Numbers
04:46 DuckSchool
04:49 Cucu, I'm here!
04:52 Sunete din jurul nostru
04:54 Ridică-te!
04:56 Tempo Giusto
04:58 Elfii natură
04:59 Imagini fascinante
05:02 Împărăţia animalelor
05:04 ABC - duckBC
05:07 Lumea lui Mimo
05:11 Păpușile – echipa de salvare
05:13 Zack & Ziggy
05:16 Margo & Felix
05:19 Higher The Better
05:22 Lola and the Numbers
05:25 DuckSchool
05:28 Cucu, I'm here!
05:31 Poveștile lui Henry
05:33 Colorati-o pe Clara
05:35 Sunete din jurul nostru
05:37 Tempo Giusto
05:39 Elfii natură
05:41 Grădina veselă
05:42 Împărăţia animalelor
05:44 Lanţul poveştilor
05:47 Timpul de joacă
05:49 Mimo şi Bobo
05:52 Bebe Didi
05:54 Hubbi şi prietenii
05:57 Se formează!
05:59 Safari
06:02 Pompierii
06:05 Mimo şi Bobo
06:07 Hubbi şi prietenii
06:09 Se formează!
06:12 Lumea dinozaurilor
06:14 Safari
06:17 Africa
06:19 Sippi Sappi
06:22 Farmecul culorilor
06:25 Legume
06:27 Grupurile
06:30 Oli - ciclurile naturii
06:33 Panni şi Fanni
06:36 Pisicuţa şi creionul
06:40 La muzeu
06:42 Roata colorată
06:45 Tu cu ce te ocupi?
06:48 Orasul insorit
06:51 Demonstraţiile lui Albert
06:53 Miyu şi Litto
06:56 Mini melodii
06:58 Puffy şi Tubby

Romania TV - Tv Online

Antena 3 - Tv Online

09:00 Previziuni
10:40 Pe cuvant
11:00 Previziuni
12:00 Obiectiv
14:00 Esențial
16:00 Ştiri
17:00 100 de minute
19:00 Punctul de întâlnire
21:00 Sinteza zilei
00:00 În gura presei
01:00 Ştiri
02:00 Sinteza zilei
03:00 Sinteza zilei
04:00 Punctul de întâlnire
05:00 În gura presei
06:00 Știrile dimineții

Realitatea TV - Tv Online

07:00 Dimineaţa de ştiri la Realitatea TV
11:00 Oameni şi fapte
14:00 Casa Poporului
15:00 Newsroom
18:00 Realitatea de la fix
18:30 Deschide lumea
20:00 Prime Time News
21:00 Jocuri de Putere
00:00 Realitatea de la fix
00:30 Deschide lumea
02:00 Realitatea de la fix
03:00 Newsroom

B1 TV - Tv Online

07:45 Teleshopping
08:00 Știrile B1
08:55 Meteo
09:00 Știrile B1
10:00 Știrile B1
10:45 Teleshopping
11:00 Știrile B1
11:45 Teleshopping
12:00 Știrile B1
13:00 Talk B1
13:45 Teleshopping
14:00 Talk B1
14:45 Teleshopping
15:00 Știrile B1
16:00 Se întâmplă acum
17:45 Teleshopping
18:00 Buna, România!
20:00 Știrile B1
21:00 Dosar de politician
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Un pont pe zi
00:35 Știrile B1
01:20 Dosar de politician
03:00 Se întâmplă acum
04:20 Știrile B1
05:10 Buna, România!
06:50 Lumea lui Banciu

Zu TV - Tv Online

07:00 ZUnrise
08:00 ZU News
08:02 HOT TODAY #BreakingNewSongs
08:30 Zunrise
10:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat
12:00 MIEZU’
13:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat
14:00 HOT TODAY #BreakingNewSongs
14:30 Eat, Sleep, ZU, Repeat
16:00 ZU News
16:02 Eat, Sleep, ZU, Repeat
21:00 HOT TODAY #BreakingNewSongs
21:30 Eat, Sleep, ZU, Repeat
00:00 ZU News
00:02 MIEZU’
01:00 ZUeet Dreams
06:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat

PRO-2 - Tv Online

07:45 Numai iubirea
09:00 Teleshopping
09:15 Fiicele doamnei Fazilet
10:15 Pretul dragostei
11:15 Teleshopping
11:45 Suflete pierdute
13:45 Teleshopping
14:00 Legea iubirii
15:00 O singura privire
16:00 Dragoste de contrabandă
17:00 Inimi si lacrimi
18:00 Legea iubirii
19:00 Suflete pierdute
21:00 Fiicele doamnei Fazilet
22:00 Pretul dragostei
23:00 Numai iubirea
00:15 Suflete pierdute
02:15 Dragoste de contrabandă
03:00 Inimi si lacrimi
04:00 Ce se întâmplă doctore ?
04:15 Pretul dragostei
05:00 Legea iubirii
05:45 Inimi si lacrimi
06:45 Dragoste de contrabandă

Telekom Sport 1 - Tv Online

08:30 Fotbal Spania: Celta Vigo - Athletico
10:30 Fotbal Liga 2: Csikszereda - Pandurii Tg Jiu
12:30 Wrc: Gb (Power Stage)
14:00 Fotbal Uefa Europa League: Arsenal - Standard Liege
16:00 Fotbal Liga 2: Snagov - U Cluj
18:00 Magazin F Liga Campionilor
18:30 Nba: Brooklyn - La Lakers
21:00 Direct Sport Report (Talk-Show)
21:45 Handbal Liga Campionilor: Cheskhovskie Medivedi - Dinamo
23:30 Direct Sport Report (Talk-Show)
00:30 Fotbal Uefa Champions League: Juventus - Bayer
02:30 Fotbal Spania: Celta Vigo - Athletico
04:30 Fotbal Liga 2: Snagov - U Cluj
06:30 Fotbal Uefa Champions League: Juventus - Bayer

Telekom Sport 2 - Tv Online

07:00 Fotbal Spania: Valencia - Alaves
09:00 Fotbal Uel: Lazio - Rennes
11:00 Tenis Atp: Shanghai
13:00 Fotbal Germania: Bayern Munchen - Hoffenheim
15:00 Fotbal Liga 1: Gaz Metan - Clinceni
17:00 Formula 1: Japonia
19:00 Fotbal Liga 2: Petrolul - Daco Getica
21:00 Wrc: Marea Britanie
22:30 Fotbal Spania: Osasuna - Villareal
00:30 Off Road Story
01:00 Fotbal Liga 1: Gaz Metan - Clinceni
03:00 Tenis Atp: Shanghai
05:00 Fotbal Italia: Fiorentina - Udinese

Telekom Sport 3 - Tv Online

08:00 Teleshopping
09:00 Magazin Chl
09:30 Fotbal Italia: Spal - Parma
11:30 Teleshopping
12:30 Handbal Chl: Cheskovskie Medvedi - Dinamo
14:00 Teleshopping
15:00 Tenis Atp: Shanghai
18:30 Speed Show
19:00 Tenis Atp: Shanghai
22:00 Fotbal Ucl: Manchester City - Dinamo Zagreb
00:00 Fotbal Italia: Spal - Parma
02:00 Fotbal Germania: Fraiburg - Dortmund
04:00 Fotbal Ucl: Manchester City - Dinamo Zagreb
06:00 Fotbal Liga 1: Viitorul - Cfr Cluj

Telekom Sport 4 - Tv Online

09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Liga I: Fcsb - Dinamo
12:00 Magazin Handbal M Liga Campionilor
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Fiorentina - Udinese
15:30 Teleshopping
16:30 Volei Ce M: Romania - Italia
18:30 Nba Action
19:00 Fotbal Uefa Champions League: Atalanta - Sahtior
21:00 Moto Rc
22:00 Urban Legend: Constanta
00:00 Fotbal Liga 2: Calarasi - Rapid
02:00 Handbal M Liga Campionilor: Cheskovskie Medvedi - Dinamo
03:30 Volei Ce M: Romania - Italia
05:30 Nba Action
06:00 Tenis Atp: Shanghai

Pentru mai multe informatii despre cum puteti vedea canalele tv online la www.CanaleOnline.tv consultati pagina de AJUTOR.