TV Online



Pro TV - Tv Online

07:00 Ştirile Pro Tv
10:30 Vorbeşte lumea
13:00 Ştirile Pro Tv
14:00 Lecţii de viaţă
15:00 La Maruţă
17:00 Ştirile Pro Tv
18:00 Ce spun românii
19:00 Ştirile Pro Tv
20:30 Vlad
21:45 Fotbal Euro 2020: Spania – România
00:45 Ştirile Pro Tv
01:15 John Carter
03:30 Arena bucătarilor
04:00 Lecţii de viaţă
05:00 Ce spun românii
06:00 Ştirile Pro Tv

Antena 1 - Tv Online

07:00 Observator
08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
12:00 Observator
14:00 Gazda perfectă
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Chefi la cuțite
23:30 Xtra Night Show
01:00 Observator
02:00 Intrusul
03:00 Acces direct
05:00 Intrusul
06:00 Observator

Kanal D - Tv Online

07:30 Teleshopping
08:15 Pastila de râs
08:45 Teleshopping
09:15 Dragoste și ură
11:00 Puterea dragostei
12:00 Știrile Kanal D
13:00 În căutarea adevărului
15:00 Teo Show
17:00 Puterea dragostei
19:00 Știrile Kanal D
20:00 Lacrimi la Marea Neagră
23:00 Patria mea esti tu
00:30 Știrile Kanal D
01:30 Puterea dragostei
04:30 În căutarea adevărului
06:00 Teleshopping
06:30 Pastila de râs
06:45 Știrile Kanal D

Prima TV - Tv Online

07:20 Premiera
09:30 Teleshopping
10:00 Constantin 60'
11:00 Teleshopping
11:30 Cu lumea-n cap
12:00 Teleshopping
14:00 Camera de râs
14:30 Teleshopping
15:05 Focus
16:00 Paradisul femeilor
18:00 Focus 18
19:30 Trăsniți
20:30 Ghinionista
22:30 Starea naţiei
23:30 Focus din inima României
00:00 Trăsniți
01:00 Ghinionista
03:00 Nimeni nu-i perfect
03:30 Familia
05:30 Focus
06:50 Teleshopping

TVR 1 - Tv Online

07:00 Matinal
08:00 Matinal
09:00 Matinal
10:00 Ca'n viaţă
11:00 Teleshopping
11:30 Yanxi, palatul suspinelor
12:30 Preşedinte pentru România
13:00 Dosar România
14:00 Telejurnal
14:55 Vorbeşte corect!
15:10 Maghiara de pe unu
17:00 Banii tăi
17:35 Yanxi, palatul suspinelor
18:35 Nadine
19:30 Extragere Loteria bonurilor fiscale
19:40 Sport Meteo
20:00 Telejurnal
21:00 Preşedinte pentru România
22:00 Preşedinte pentru România
22:35 Morgen
00:15 Telejurnal
00:55 Nadine
01:55 Morgen
03:35 Sport
03:50 Telejurnal
04:39 Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
05:30 Imnul României
05:35 Preşedinte pentru România
06:30 Preşedinte pentru România

Antena Stars - Tv Online

07:00 Lumea Nevazuta
08:00 Star Matinal
11:45 Teleshopping
12:00 Like a star
14:00 Star Magazine
15:45 Teleshopping
16:00 Cea mai tare din parcare
16:30 Refresh by Oana Turcu
17:30 Star News
18:45 Like a star
20:45 Răi da' buni
22:15 Star News
22:30 Agentia VIP
00:00 Like a star
01:00 Răi da' buni
02:30 Star Magazine
03:30 Agentia VIP
06:00 Teleshopping
06:15 Star Magazine

National TV - Tv Online

09:45 Dragoste si ura
10:45 Vouă
11:45 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Ştiri Naţional TV
13:15 Promovare electorală
13:30 Baronii
14:00 Teleshopping
14:15 Tradiţii de la bunica
15:45 Teleshopping
16:00 Vouă
16:15 Destine rătăcite
17:15 Miezul problemei
18:30 Ştiri Naţional TV
19:00 Destine rătăcite
20:00 Dragoste si ura
21:00 Evadare din Sobibor
00:15 Legiunea de Onoare
02:15 Fosta mea iubire
04:00 Miezul problemei
05:00 Ştiri Naţional TV
05:30 Baronii
06:00 Vouă
06:15 Albumul Naţional

Trinitas TV - Tv Online

07:10 Artă sacră
07:15 Sfinţii zilei (Sinaxar)
07:20 Mărturii şi evocări
07:30 Paşii Pelerinului
07:45 Talent şi efort
07:59 Cuvinte înţelepte
08:00 Jurnalul TRINITAS
08:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
08:50 Lumini peste timp
08:59 Cuvinte înţelepte
09:00 Sfânta Liturghie
10:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
10:50 Artă sacră
11:00 Mărturii şi evocări
11:10 Artă sacră
11:30 Sfinţii zilei (Sinaxar)
11:40 Talent şi efort
11:59 Cuvinte înţelepte
12:00 Magazin folcloric
13:00 Comori ale Ortodoxiei
14:00 Paşii Pelerinului
14:15 Lumini peste timp
14:25 Sfinţii zilei (Sinaxar)
14:30 Cuvânt pentru suflet
15:00 Credinţă şi cultură azi
15:59 Cuvinte înţelepte
16:00 Vecernia şi slujba Paraclisului
17:59 Cuvinte înţelepte
18:00 Cuvânt pentru suflet
18:30 Mărturii şi evocări
18:45 Artă sacră
18:55 Sfinţii zilei (Sinaxar)
19:00 Jurnalul TRINITAS
19:40 Şcolile Bisericii
20:00 România creştină
21:00 Credinţă şi cultură azi
22:00 Jurnalul TRINITAS
22:40 Şcolile Bisericii
23:00 România creştină
00:00 Paraclisul Sfinţilor Martiri Brâncoveni
01:05 Artă sacră
01:10 Şcolile Bisericii
01:30 Cuvânt pentru suflet
02:00 Magazin folcloric
02:59 Cuvinte înţelepte
03:00 Credinţă şi cultură azi
04:00 Jurnalul TRINITAS
04:40 Şcolile Bisericii
05:00 Cuvânt pentru suflet
05:30 Mărturii şi evocări
05:40 Sfinţii zilei (Sinaxar)
05:50 Artă sacră
06:00 Imnul naţional
06:05 Troparul Sfântului Andrei
06:06 Troparul aducerii moaştelor Sfântului Andrei
06:10 Slujba Acatistului

Eurosport 1 - Tv Online

07:30 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
09:00 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
12:00 înot: ISL, la Washington, în Statele Unite
13:00 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
16:00 Curse de maşini: WTCR , în Macau
16:30 Curse de maşini: WTCR , în Macau
17:00 Curse de maşini: WTCR , în Macau
17:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
18:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia
19:30 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
00:00 Ştirile Eurosport
00:10 Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord
02:05 Omnisport: Watts
02:30 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
04:00 Curse de maşini: WTCR , în Macau
04:45 Curse de maşini: WTCR , în Macau
05:30 Curse de maşini: WTCR , în Macau
06:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Soelden, în Austria

Eurosport 2 - Tv Online

08:30 Omnisport: Watts
09:00 Ciclism: Turul Italiei
10:00 Ciclism: Turul Franţei
11:00 Ciclism: Turul Spaniei
12:00 Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord
14:00 înot: ISL, la Washington, în Statele Unite
15:00 înot: ISL, la Washington, în Statele Unite
16:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
17:00 Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris
18:00 Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York
19:00 Curse de maşini: WTCR , în Macau
19:45 Curse de maşini: WTCR , în Macau
20:30 Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord
22:20 Ştirile Eurosport
22:25 înot: ISL, la Washington, în Statele Unite
23:25 înot: ISL, la Washington, în Statele Unite
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
01:30 Curling: Campionatul European, la Helsingborg, în Suedia
02:30 Curse de maşini: WTCR , în Macau
03:15 Curse de maşini: WTCR , în Macau
04:00 Snooker: Seria Home Nations , în Irlanda de Nord
06:00 Omnisport: Watts
06:15 Curse de maşini: WTCR , în Macau

HBO Romania - Tv Online

08:05 Tânărul Sheldon
08:25 Bumblebee
10:20 Rețeaua
11:25 Kursk
13:25 Alita: Îngerul războinic
15:30 Pe platourile de filmare
16:00 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului
17:55 Sub acoperire
18:55 Sub acoperire
20:00 Watchmen
21:00 Doamna Fletcher
21:30 Silicon Valley
22:05 Siberia
23:50 Vârsta inocenței
02:10 Venom
04:00 Materiile întunecate
05:05 Șeriful
06:00 Kursk

HBO 2 - Tv Online

07:00 Masha si Ursul
07:25 Angry Birds: serialul
07:40 Lucruri mai bune
08:05 G-Force: Salvatorii planetei
09:35 MEG: Confruntare în adâncuri
11:30 Drumul unui câine către casă
13:05 Sirena
13:50 Lucruri mai bune
14:15 Insula câinilor
15:55 Materiile întunecate
16:55 Dovada
18:35 Favorita
20:30 Fără zgomot!
22:00 Regele hoților
23:45 Clinica ilegală
00:30 Căutarea
02:10 Break - puterea dansului
03:45 Fără zgomot!
05:15 Un artist numit dezastru

HBO 3 - Tv Online

07:50 Julie și Julia
09:55 Mereu la prima întâlnire
11:35 Știrile săptămânii cu John Oliver
12:10 Pescărușul
13:50 Infiltrarea lui Rick
15:45 Ready Player One: Să înceapă jocul
18:00 Aventura
19:00 Viața secretă a cuplurilor
20:00 Castle Rock
21:00 Watchmen
22:00 Doamna Fletcher
22:30 Silicon Valley
23:05 Hereafter: Dincolo de viață
01:15 Watchmen
02:15 Doamna Fletcher
02:45 Silicon Valley
03:15 Diavolul în carne și oase
04:40 Ultimul drum al soldatului Chance
06:00 United Skates

AXN - Tv Online

07:10 Hannibal Post Mortem
07:15 Scorpion
08:05 NCIS: Anchetă militară
09:00 Seal
10:00 Crime pe Coasta de Azur
11:05 Candice Renoir
12:15 Cititorii de oase
13:10 Scorpion
14:05 NCIS: Anchetă militară
15:00 Crime pe Coasta de Azur
16:15 Candice Renoir
17:20 Cititorii de oase
18:20 Scorpion
19:10 NCIS: Anchetă militară
20:10 Seal
21:05 Negociatorii
22:00 Sherlock Holmes și Dr. Watson
22:55 Carter
23:50 2 pistoale
02:00 Into the Dark
03:25 Test Drive
05:25 Închiderea programului

AXN Black - Tv Online

07:00 Teleshop
10:00 Vânătoarea de comori
11:00 Ultraviolet
12:00 Teleshop
14:00 Hannibal Post Mortem
14:05 Totalcar
14:40 Totalcar
15:15 Totalcar
15:45 Totalcar
16:20 Ultraviolet
17:15 Vânătoarea de comori
18:15 Vânătoarea de comori
19:15 Battle Creek
20:10 Battle Creek
21:05 Ultraviolet
22:00 Ultraviolet
23:00 Hannibal
23:55 Hannibal
00:50 Cursa nebună
01:55 Hannibal
02:50 12 lovituri de kung fu
04:10 Ultraviolet
05:00 Teleshop

Disney Channel - Tv Online

07:00 Elena din Avalor
07:30 Big City Greens
08:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
08:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
09:00 Raven's Home
09:30 Raven's Home
10:00 K.C. Sub acoperire
10:30 K.C. Sub acoperire
11:00 Baftă Charlie
11:30 Baftă Charlie
12:00 Cățelul Blogger
12:30 Cățelul Blogger
13:00 Bizaardvark
13:30 Bizaardvark
14:00 Bia S1
15:00 Copiii Bionici
15:30 Copiii Bionici
16:00 Copiii Bionici
16:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
17:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
17:30 Raven's Home
18:00 Bia S1
19:00 K.C. Sub acoperire
19:30 Cățelul Blogger
20:00 Cățelul Blogger
20:30 Bizaardvark
21:00 Bizaardvark
21:30 Luna
22:30 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
23:00 K.C. Sub acoperire
23:30 K.C. Sub acoperire
00:00 Baftă Charlie
00:30 Baftă Charlie
00:55 Evermoor Confidential Chronicles
01:20 Cronicile Evermoor
01:45 Violetta
02:40 Binny si Fantoma
03:05 Binny si Fantoma
03:30 LoliRock
03:55 LoliRock
04:20 Randy Cunningham Băiatul Ninja
04:40 Randy Cunningham Băiatul Ninja
05:05 Motanul deghizat
05:25 Motanul deghizat
05:45 Băiatul stridie
06:00 101 Dalmatian Street
06:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir

TV 1000 - Tv Online

07:05 Stella's Last Weekend
08:45 Contract de căsătorie
10:05 Majoretele: Luptă până la capăt
11:45 Castelul
13:35 Stai, că trage mama!
15:00 Doar tu şi eu. Al treilea e în plus
16:50 Cu plăcere
18:20 În spatele ferestrei
20:10 Misterul crimei din Manhattan
22:00 Kill Bill: Volumul 1
23:45 Hannibal
01:55 Adu-l urgent pe scenă!
03:40 Hollywoodland
05:50 Prietenie

PRO Cinema - Tv Online

07:30 Drumul spre Cordura
10:15 La bloc
12:30 Confesiunile unei mirese
14:30 Povestea lui Gabby Douglas
16:15 In vacanta la Paris
18:15 La bloc
20:30 Arma secretă
22:30 Lupul de pe Wall Street
02:15 Arma secretă
04:15 La bloc
06:00 La Maruţă

Cinemax - Tv Online

07:00 Mirajul dansului
08:55 O pisică disfuncțională
10:35 Asta-i viața
12:30 Educație la Paris
14:50 Mila
16:25 Averno
17:50 O pisică disfuncțională
19:25 Anna și Ben
21:00 Misiune: Imposibila III
23:10 Amnezie cu surprize
01:00 Un mafiot la Hollywood
02:00 Divizia din Berlin
02:55 Krystal
04:35 Educație la Paris

Happy Channel - Tv Online

08:30 Teleshopping
08:45 Valurile vieții
09:45 Teleshopping
10:00 Legea familiei
12:00 A doua șansă
14:00 Elif
16:00 CulTour
17:00 Crăciun zi de zi
19:00 Valurile vieții
20:00 Ține-mă de mână!
22:00 Crăciun zi de zi
00:00 CulTour
01:00 A doua șansă
02:45 Teleshopping
03:30 Elif
05:00 CulTour
06:30 A doua șansă

Paramount Channel - Tv Online

09:25 Joaca de-a spionii
11:20 O altă joacă de-a spionii
13:25 Spy Kids 3-D: Sfârșitul jocului
15:10 Din nou pe pământ
16:55 Doctor Dolittle
18:45 Doctor Dolittle 2
20:30 Obsesia
00:15 Supercroc
01:55 Nașul
06:20 Am spus destul

Film Cafe - Tv Online

08:00 Close Up
08:30 Close Up
09:00 Shin ge jeon
11:45 Năzdrăvanii din pădure 2
13:20 Cavalerii Texasului
15:10 Desigur... poate că...
17:30 Un detectiv afemeiat
19:40 Ultimatumul lui Bourne
22:00 Sfârșitul lumii
00:10 Crocodilus
02:00 Mai presus de lege
04:05 Experiment la cald
06:00 Teleshopping

Discovery Channel - Tv Online

07:00 Maşini pe alese
08:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
08:30 Cum se fabrică diverse lucruri?
09:00 Cum se fabrică ?
09:30 Vânătorii de artefacte
10:00 Comoara din garaj
10:30 Bogății ascunse în magazii
11:00 Camioane în Australia
12:00 Maşini nervoase
13:00 Maşini pe alese
14:00 Camioane în Australia
15:00 Camioane în Australia
16:00 Camioane în Australia
17:00 Maşini pe alese
18:00 Bagaje la licitaţie
18:30 Bogății ascunse în magazii
19:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
19:30 Cum se fabrică ?
20:00 Comori arhitecturale recuperate
21:00 Goana după aur
22:00 Insula lui Bear Grylls
23:00 Test de supravieţuire în doi
00:00 De ce urâm?
01:00 Comori arhitecturale recuperate
02:00 Expediţii în necunoscut
03:00 Goana după aur
04:00 Insula lui Bear Grylls
05:00 Maşini pe alese
06:00 Maşini pe alese

National Geographic - Tv Online

07:00 Doctor Pol
08:00 Aurul din Yukon
09:00 Salvatori pe drumuri înghețate
10:00 La pescuit de ton
11:00 Geniul, cu Stephen Hawking
12:00 Egiptul văzut de sus
13:00 Megauzine
14:00 Dezastre în aer
15:00 Dezastre în aer
16:00 Granița
17:00 Știința prostiei
17:30 Știința prostiei
18:00 Îți joacă mintea?
19:00 Fabrica de mâncare
19:30 Fabrica de mâncare
20:00 Oceanul pe uscat
21:00 Oceanul pe uscat
22:00 Megastructuri naziste
23:00 SS
00:00 Oceanul pe uscat
01:00 Oceanul pe uscat
02:00 Megastructuri naziste
03:00 SS
04:00 Granița
05:00 Știința prostiei
05:30 Știința prostiei
06:00 Fabrica de mâncare
06:30 Fabrica de mâncare

Discovery Investigation - Tv Online

Discovery Science - Tv Online

TLC - Tv Online

07:00 Rochia perfectă: Lancashire
08:00 Viaţa la 300 kg
10:00 Viaţa la 300 kg
11:00 Viaţa la 300 kg
12:00 Rochia perfectă
13:00 Regele cofetarilor
13:30 Parteneri de patiserie
14:00 Renovări pe plus sau minus
14:30 Renovări pe plus sau minus
15:00 Rochia perfectă: Lancashire
16:00 90 de zile până la nuntă
18:00 Viaţa la 300 kg
19:00 Viaţa la 300 kg
20:00 Regele cofetarilor
20:30 Parteneri de patiserie
21:00 Pe cine te poți baza
22:00 Mica mea familie
23:00 Adolescente însărcinate
00:00 90 de zile până la nuntă
02:00 Cazuri medicale şocante
02:48 Cazuri medicale şocante
03:36 Mica mea familie
04:24 Viaţa la 300 kg
05:12 Viaţa la 300 kg
06:00 Rochia perfectă: Lancashire

Nat Geo Wild - Tv Online

07:00 Clanul de lei
08:00 Doctor Pol
09:00 Veterinar în Yukon
10:00 Amazonia
11:00 Amazonia
12:00 Clanul de lei
13:00 Vânătorii Africii
14:00 Vânătorii Africii
15:00 Vânătorii Africii
16:00 Vânătorii Africii
17:00 Doctor Pol
18:00 Fight Club
19:00 Răii Africii
20:00 Răii Africii
21:00 Clanul de lei
22:00 Răii Africii
23:00 Doctor Pol
00:00 Dr. K
01:00 Fight Club
02:00 Răii Africii
03:00 Clanul de lei
04:00 Vânătorii Africii
05:00 Vânătorii Africii
06:00 Vânătorii Africii

Viasat History - Tv Online

07:05 Creaturi legendare
08:05 Secretele castelelor britanice
08:55 Secretele castelelor britanice
09:50 Secretele castelelor britanice
10:40 Secretele castelelor britanice
11:35 Secretele castelelor britanice
12:30 Secretele castelelor britanice
13:20 Drumul Mătăsii și restul lumii
14:25 Drumul Mătăsii și restul lumii
15:30 Drumul Mătăsii și restul lumii
16:35 Stăpânii Coastei Pacificului
17:50 Stăpânii Coastei Pacificului
19:00 Primii oameni
20:05 Cum a schimbat clima istoria
21:10 Neamuri blestemate
21:40 Neamuri blestemate
22:00 Fabrici de război
23:00 Titanicul: Povești din adâncuri
23:50 Istorii de demult
00:55 Al Doilea Război Mondial în cifre
01:45 Fabrici de război
02:40 Titanicul: Povești din adâncuri
03:30 Istorii de demult
04:25 101 nume importante pentru secolul 20
05:20 Misterele muzeului
06:05 Date istorice de referinţă

TV Paprika - Tv Online

07:00 Să Gătim Sănătos Cu Pepe
07:30 Rețete din toată lumea
08:00 Teleshopping
09:00 Nigella la superlativ
09:35 Reţete regale
10:30 Paul Hollywood: Savoarea oraşului
11:00 Jakubiak: Cu dragoste pentru savoarea locala
11:30 Deserturile lui Deker
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
13:30 Bucătarul cel bun şi bucătarul cel rău
14:00 Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
14:30 Ca la mama acasa – cu Patrizia Paglieri
15:00 Aventurile lui James Martin în Marea Britanie
16:00 Jamie gătește italienește
17:00 Cine găteşte cel mai bine?
18:00 Nigella la superlativ
18:30 Jakubiak: Cu dragoste pentru savoarea locala
19:00 Aventurile lui James Martin în Marea Britanie
20:00 Paul Hollywood: Savoarea oraşului
20:30 Casa deliciilor dulci
21:30 Ca la mama acasa – cu Patrizia Paglieri
22:00 Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
22:30 Bucătarul cel bun şi bucătarul cel rău
23:00 Reţete regale
00:00 Deserturile lui Deker
00:30 Ca la mama acasa – cu Patrizia Paglieri
01:00 Rețete din toată lumea
01:30 Să Gătim Sănătos Cu Pepe
02:00 Bunicuţe dulci
02:30 Casa deliciilor dulci
03:30 Aventurile lui James Martin în Marea Britanie
04:30 Cine găteşte cel mai bine?
05:30 Gusturile Italiei cu Antonio Passarelli
06:00 Bunicuţe dulci
06:30 Rețete de vedete

Travel Channel - Tv Online

07:00 Vânătorii internaţionali de case
07:30 Vânătorii internaţionali de case
08:00 Vânătorii internaţionali de case
08:30 Vânătorii internaţionali de case
09:00 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
10:00 Cabane în Alaska
11:00 Vânătorii internaţionali de case
11:30 Vânătorii internaţionali de case
12:00 Vânătorii internaţionali de case
12:30 Vânătorii internaţionali de case
13:00 Mâncăruri bizare în America
14:00 Constructorii de hambare
15:00 Mutări în Texas
16:00 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
17:00 Ambarcațiuni rezistente
18:00 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
19:00 Vânătorii internaţionali de case
19:30 Vânătorii internaţionali de case
20:00 Vânătorii internaţionali de case
20:30 Vânătorii internaţionali de case
21:00 Căutătoarele de aur din Alaska
22:00 Aurul pierdut
23:00 Megan Fox: Legende pierdute
00:00 Locații legendare
01:00 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
02:00 Constructorii de hambare
03:00 Vânătorii de fantome în jurul lumii
03:45 Monștrii munților
04:25 Mâncăruri bizare cu Andrew Zimmern
05:10 Ambarcațiuni rezistente
05:55 Cabane în Alaska
06:40 Vânătorii internaţionali de case

BBC Earth - Tv Online

07:00 Revoluții: Idei care au schimbat lumea
07:50 Curiozitățile naturale ale lui David Attenborough
08:15 Vreme nimicitoare
09:00 Curiozitățile naturale ale lui David Attenborough
09:25 Programul urmează să fie confirmat
10:20 Revoluții: Idei care au schimbat lumea
11:15 Vreme nimicitoare
12:05 Vreme nimicitoare
12:50 Sub zero grade
13:35 Planeta Pământ II
14:35 Curiozitățile naturale ale lui David Attenborough
15:00 Revoluții: Idei care au schimbat lumea
15:50 Vreme nimicitoare
16:35 Sub zero grade
17:20 Revoluții: Idei care au schimbat lumea
18:15 Vreme nimicitoare
19:00 Planeta Pământ II
20:00 Curiozitățile naturale ale lui David Attenborough
20:25 Planeta înghețată: Documentar despre realizarea filmului
20:35 Dezastre mortale
21:25 Sub zero grade
22:10 În interiorul fabricii
23:00 În interiorul fabricii
23:55 Programul urmează să fie confirmat
00:45 Dezastre mortale
01:35 Sub zero grade
02:20 Programul urmează să fie confirmat
03:10 Revoluții: Idei care au schimbat lumea
04:00 Revoluții: Idei care au schimbat lumea
04:55 Planeta înghețată: Documentar despre realizarea filmului
05:05 În interiorul fabricii
05:55 În interiorul fabricii
06:45 Planeta înghețată: Documentar despre realizarea filmului

Cartoon Network - Tv Online

07:00 Ben 10
07:10 Ben 10
07:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
07:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
07:55 Victor şi Valentino
08:05 Victor şi Valentino
08:25 Fetitele Powerpuff
08:35 Fetitele Powerpuff
08:50 Haideți tineri titani!
09:02 Haideți tineri titani!
09:11 Haideți tineri titani!
09:30 Haideți tineri titani!
09:39 Haideți tineri titani!
09:55 Aventurile fraților urși
10:06 Aventurile fraților urși
10:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
10:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
10:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
11:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
11:20 Unikitty!
11:30 Unikitty!
11:45 Haideți tineri titani!
11:57 Haideți tineri titani!
12:15 Haideți tineri titani!
12:25 Haideți tineri titani!
12:45 Victor şi Valentino
12:55 Victor şi Valentino
13:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:10 Unikitty!
14:20 Unikitty!
14:35 Ben 10
14:45 Ben 10
15:05 Ben 10
15:15 Ben 10
15:30 Ben 10
15:40 Ben 10
15:55 Haideți tineri titani!
16:07 Haideți tineri titani!
16:20 Haideți tineri titani!
16:29 Haideți tineri titani!
16:39 Haideți tineri titani!
16:55 Aventurile fraților urși
17:06 Aventurile fraților urși
17:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:20 Craig și Dumbrava
18:30 Craig și Dumbrava
18:50 Victor şi Valentino
19:00 Victor şi Valentino
19:15 Haideți tineri titani!
19:27 Haideți tineri titani!
19:36 Haideți tineri titani!
19:55 Haideți tineri titani!
20:04 Haideți tineri titani!
20:12 Haideți tineri titani!
20:30 Unikitty!
20:40 Unikitty!
21:00 Ben 10
21:10 Ben 10
21:30 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
21:41 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
22:00 Angelo e cel mai tare
22:10 Angelo e cel mai tare
22:25 Angelo e cel mai tare
22:35 Angelo e cel mai tare
22:55 Angelo e cel mai tare
23:05 Angelo e cel mai tare
23:20 Steven Univers
23:31 Steven Univers
23:50 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:20 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:11 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:20 Formidabilele Magisăbii
01:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:56 Uimitoarea lume a lui Gumball
02:05 Angelo e cel mai tare
02:15 Angelo e cel mai tare
02:30 Angelo e cel mai tare
02:40 Angelo e cel mai tare
02:50 Angelo e cel mai tare
03:00 Angelo e cel mai tare
03:15 Angelo e cel mai tare
03:25 Angelo e cel mai tare
03:40 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:00 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:20 Aventurile bravului prinț Ivandoe
04:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:30 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:50 Formidabilele Magisăbii
05:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:15 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:45 Uimitoarea lume a lui Gumball

Minimax - Tv Online

07:05 Denver, ultimul dinosaur
07:20 Cu fraţii Kratt în sălbăticie
07:50 Masha și ursul
08:05 Bibi şi Tina 3: Fete şi băieţi
09:50 Micul meu ponei: PRIETENIA ESTE MAGICĂ
10:20 Spirit Cu sufletul liber
10:50 Barbie DreamHouse Adventures
11:20 Polly Pocket - Puterea celor mici
11:50 Curiosul George
12:20 Curiosul George
12:50 Masha și ursul
13:05 Barbie Fairytopia
14:15 Minichef
14:30 Minichef
14:45 Enchantimals: Povești din Everwilde
14:50 Enchantimals: Povești din Everwilde
15:00 Lassie şi prietenii
15:30 Lassie şi prietenii
16:00 Denver, ultimul dinosaur
16:20 Denver, ultimul dinosaur
16:40 Eu şi Mia
17:10 Clubul Căstănelelor
17:30 Polly Pocket - Puterea celor mici
18:00 Barbie DreamHouse Adventures
18:30 Spirit Cu sufletul liber
19:00 Micul meu ponei: PRIETENIA ESTE MAGICĂ
19:30 Curiosul George
20:00 Vânătorii de troli
20:30 Jurnalul lui Barbie
21:45 Masha și ursul
22:00 Masha și ursul
22:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
22:45 Vafă, câinele minune
23:15 VOLTRON - APĂRĂTORUL LEGENDAR
23:45 “Domnul Peabody şi Sherman” Show
00:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
00:45 Ferma Lenei
01:15 Geronimo Stilton
01:45 Masha și ursul
02:00 Vafă, câinele minune
02:20 Minichef
02:35 Mirette, detectiva calatoare
02:45 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:10 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:35 Wendy
04:00 Vafă, câinele minune
04:20 Minichef
04:35 Mirette, detectiva calatoare
04:45 Maggie şi Bianca în lumea modei
05:10 Maggie şi Bianca în lumea modei
05:35 Wendy
06:00 Familia câinilor spaţiali
06:10 Ranger Rob
06:30 Robomobilul Poli
06:50 Denver, ultimul dinosaur

Disney Junior - Tv Online

07:00 Garda Felină
07:30 Mickey Si Pilotii De Curse
08:00 Eroii în Pijama
08:30 Blue
08:40 Blue
08:50 Vampirina
09:10 Vampirina
09:30 Elena Din Avalor
10:00 Fancy Nancy Clancy
10:30 Eroi In Pijama
11:00 Vampirina
11:30 Vampirina
12:00 Doctorița Plușica
12:30 Gigantozaurul
13:00 Prietenii Catelusi
13:30 Prietenii Catelusi
14:00 Eroii în Pijama
14:30 T.o.t.s.
15:00 Mickey Si Pilotii De Curse
15:30 Vampirina
16:00 Elena Din Avalor
16:30 Sofia Întâi
17:00 Eroi In Pijama
17:30 Blue
17:40 Blue
17:55 Doctorița Plușica
18:00 Fancy Nancy Clancy
18:15 Fancy Nancy Clancy
18:30 Vampirina
19:00 Eroi In Pijama
19:30 Garda Felină
20:00 Sofia Întâi
20:30 Elena Din Avalor
21:00 Fancy Nancy Clancy
21:30 Blue
21:40 Blue
21:55 Doctorița Plușica
22:00 Fancy Nancy Clancy
22:15 Fancy Nancy Clancy
22:30 Vampirina
23:00 Eroi In Pijama
23:30 Garda Felină
00:00 Sofia Întâi
00:25 Cantece De Leagan Disney Junior
00:30 Gigantozaurul
01:00 Eroi In Pijama
01:25 Eroi In Pijama
01:50 Paprika
02:00 Zou
02:15 Zou
02:30 Henry Dragomonstru
02:55 Henry Dragomonstru
03:20 Paprika
03:30 Paprika
03:40 Zou
03:55 Zou
04:10 Zou
04:25 Paprika
04:35 Paprika
04:45 Henry Dragomonstru
05:00 Henry Dragomonstru
05:15 Henry Dragomonstru
05:30 Henry Dragomonstru
05:45 Eroii în Pijama
06:00 Eroii în Pijama
06:15 Eroii în Pijama
06:30 Gigantozaurul
06:55 Desene Cu Buticul Lui Minnie

Nickelodeon - Tv Online

07:20 Patrula catelusilor
07:30 Patrula catelusilor
07:50 44 de pisici
08:00 44 de pisici
08:15 ALVINNN!!! si veveritele
08:30 Casa Loud
08:50 Casa Loud
09:20 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
09:45 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
10:15 Jocurile succesului
10:45 Jocurile succesului
11:10 Ciudații mei părinți
11:40 Ciudații mei părinți
12:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:50 Familia Thunderman
13:15 Familia Thunderman
13:45 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
14:10 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
14:40 Jocurile succesului
15:10 Jocurile succesului
15:35 Veri pe viață
15:55 Henry Pericol
16:20 Henry Pericol
16:50 BOBOCII
17:20 Jocurile succesului
17:45 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
18:15 ALVINNN!!! si veveritele
18:25 ALVINNN!!! si veveritele
18:45 SpongeBob Pantaloni Patrati
19:10 Casa Loud
19:20 Casa Loud
19:40 Departamentul de magie
20:00 Sunt Frankie
20:30 Henry Pericol
20:55 Familia Hunter
21:25 Familia Thunderman
21:55 Familia Thunderman
22:20 Casa Loud
22:50 Casa Loud
23:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
23:45 SpongeBob Pantaloni Patrati
00:15 Ciudații mei părinți
00:45 Ciudații mei părinți
01:10 Şcoala de rock
01:30 Şcoala de rock
01:55 Jocurile succesului
02:15 Jocurile succesului
02:35 Ciudații mei părinți
03:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:45 Ciudații mei părinți
04:10 Ciudații mei părinți
04:30 Şcoala de rock
04:50 Şcoala de rock
05:10 Jocurile succesului
05:35 Jocurile succesului
06:00 Shimmer si Shine
06:20 Cafeneaua Bobiței
06:30 Top Wing
06:50 Blaze si masinile uriase

Megamax - Tv Online

07:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
07:40 Alegerea lui Chuck
08:05 Alegerea lui Chuck
08:30 Care-i treaba, fraţilor?
09:00 The Wannabes
09:30 Şcoală de dans
10:00 The Avatars
10:25 The Avatars
10:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
11:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
11:40 Alegerea lui Chuck
12:05 Alegerea lui Chuck
12:30 Care-i treaba, fraţilor?
13:00 The Wannabes
13:30 Şcoală de dans
14:00 The Avatars
14:25 The Avatars
14:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
15:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
15:40 Alegerea lui Chuck
16:05 Alegerea lui Chuck
16:30 Care-i treaba, fraţilor?
17:00 The Wannabes
17:30 Şcoală de dans
18:00 The Avatars
18:25 The Avatars
18:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
19:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
19:40 Alegerea lui Chuck
20:05 Alegerea lui Chuck
20:30 Care-i treaba, fraţilor?
21:00 The Wannabes
21:30 Şcoală de dans
22:00 The Avatars
22:25 The Avatars
22:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
23:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
23:40 Alegerea lui Chuck
00:05 Alegerea lui Chuck
00:30 Care-i treaba, fraţilor?
01:00 The Wannabes
01:30 Şcoală de dans
02:00 The Avatars
02:25 The Avatars
02:50 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:15 Maggie şi Bianca în lumea modei
03:40 Alegerea lui Chuck
04:05 Alegerea lui Chuck
04:30 Care-i treaba, fraţilor?
05:00 The Wannabes
05:30 Şcoală de dans
06:00 The Avatars
06:25 The Avatars
06:50 Maggie şi Bianca în lumea modei

Duck TV - Tv Online

07:02 Roata colorată
07:05 Tu cu ce te ocupi?
07:07 Hubby o să se ocupe
07:10 Lumea interconectată
07:13 Pompierii în acţiune
07:15 Regatul fericit
07:18 Păpușile – echipa de salvare
07:22 Risto Gusto
07:25 Imagini fascinante
07:28 Împărăţia animalelor
07:30 La călătorie!
07:32 Lumea acvatică
07:37 Sunete jucăuşe
07:40 Viaţa la oraş
07:42 Lanţul poveştilor
07:45 Universul ne aşteaptă
07:47 Timpul de joacă
07:49 Mimo şi Bobo
07:52 Bebe Didi
07:54 Hubbi şi prietenii
07:56 Se formează!
07:59 Lumea dinozaurilor
08:02 Safari
08:04 Africa
08:07 Lumea piticilor
08:10 Lumea lui Mimo
08:12 Hubby o să se ocupe
08:15 Risto Gusto
08:18 Zack & Ziggy
08:21 Margo & Felix
08:24 Higher The Better
08:27 Lola and the Numbers
08:29 DuckSchool
08:33 Bau, te vad!
08:35 Sunete din jurul nostru
08:37 Ridică-te!
08:39 Tempo Giusto
08:41 Elfii natură
08:42 Imagini fascinante
08:45 Împărăţia animalelor
08:47 La călătorie!
08:49 Sunete jucăuşe
08:51 Lanţul poveştilor
08:53 Timpul de joacă
08:55 Mimo şi Bobo
08:58 Bebe Didi
09:00 Africa
09:02 Sippi Sappi
09:05 Hop-hop
09:07 Dansuri
09:10 Orasul insorit
09:13 Demonstraţiile lui Albert
09:15 Miyu şi Litto
09:17 Mini melodii
09:19 Puffy şi Tubby
09:24 Monica & Rudy
09:27 Câmpie veselă
09:30 Pixi 2
09:31 ABC - duckBC
09:34 Finn si Fianna
09:37 Monica și Rudy 2
09:40 Regatul fericit
09:43 Margo & Felix
09:46 Higher The Better
09:49 Lola and the Numbers
09:51 DuckSchool
09:53 Bau, te vad!
09:56 Poveștile lui Henry
09:58 Colorati-o pe Clara
10:00 Sunete din jurul nostru
10:02 Tempo Giusto
10:04 Toobys
10:06 Elfii natură
10:08 Grădina veselă
10:09 The Shapies
10:10 Casă dulce casă
10:11 Imagini fascinante
10:14 Pomul cunoaşterii
10:16 Sunete jucăuşe
10:19 Viaţa la oraş
10:22 Universul ne aşteaptă
10:24 Mimo şi Bobo
10:28 Hubbi şi prietenii
10:30 Se formează!
10:32 Lumea dinozaurilor
10:35 Safari
10:38 Africa
10:40 Sippi Sappi
10:43 Farmecul culorilor
10:46 Legume
10:48 Grupurile
10:50 Oli - ciclurile naturii
10:53 Panni şi Fanni
10:56 Pisicuţa şi creionul
10:59 La muzeu
11:01 Roata colorată
11:04 Tu cu ce te ocupi?
11:06 Orasul insorit
11:09 Demonstraţiile lui Albert
11:12 Monica & Rudy
11:14 Câmpie veselă
11:17 Zile sportive într-un Sat solar
11:20 ABC - duckBC
11:24 Lumea lui Mimo
11:27 Păpușile – echipa de salvare
11:31 Zack & Ziggy
11:34 Margo & Felix
11:37 Higher The Better
11:40 Lola and the Numbers
11:42 DuckSchool
11:44 Bau, te vad!
11:46 Poveștile lui Henry
11:48 Colorati-o pe Clara
11:50 Sunete din jurul nostru
11:52 Tempo Giusto
11:54 Elfii natură
11:55 Grădina veselă
11:56 Împărăţia animalelor
11:59 Lanţul poveştilor
12:01 Timpul de joacă
12:03 Mimo şi Bobo
12:06 Bebe Didi
12:09 Hubbi şi prietenii
12:11 Aventuri în mare
12:13 Trenul
12:16 Baia
12:18 Pompierii
12:21 Sippi Sappi
12:23 Cactus
12:26 Hop-hop
12:28 Împărăţia animalelor
12:30 Raul
12:33 Autovehicule
12:36 Legume
12:38 Leon-ART
12:40 Partenerii de joacă
12:44 Echipa bebe
12:47 Jocurile şi prietenii mei
12:49 Restaurantul
12:54 Aventurierii spaţiului
12:56 Familia Castor
12:58 Grădina zoo
13:01 Piticii harnici
13:04 Orasul insorit
13:07 Sport, sport, sport
13:11 Noi vă ajutăm
13:13 India
13:17 Puffy şi Tubby
13:20 Lumea piticilor
13:23 Câmpie veselă
13:27 Zile sportive într-un Sat solar
13:30 Lumea lui Mimo
13:34 Hubby o să se ocupe
13:37 Lumea interconectată
13:40 Pompierii în acţiune
13:42 Regatul fericit
13:45 Păpușile – echipa de salvare
13:49 Risto Gusto
13:52 Imagini fascinante
13:54 Împărăţia animalelor
13:57 La călătorie!
13:59 Lumea acvatică
14:02 Sunete jucăuşe
14:05 Viaţa la oraş
14:07 Lanţul poveştilor
14:10 Universul ne aşteaptă
14:12 Timpul de joacă
14:15 Miyu şi Litto
14:18 Mini melodii
14:20 Puffy şi Tubby
14:24 Monica & Rudy
14:27 Câmpie veselă
14:30 Pixi 2
14:31 ABC - duckBC
14:34 Finn si Fianna
14:37 Monica și Rudy 2
14:40 Regatul fericit
14:43 Margo & Felix
14:46 Higher The Better
14:49 Lola and the Numbers
14:51 DuckSchool
14:53 Bau, te vad!
14:56 Poveștile lui Henry
14:58 Colorati-o pe Clara
15:00 Sunete din jurul nostru
15:03 Tempo Giusto
15:05 Toobys
15:07 Elfii natură
15:08 Grădina veselă
15:10 The Shapies
15:11 Casă dulce casă
15:12 Imagini fascinante
15:15 Raul
15:18 Legume
15:20 Familia Castor
15:23 Tu cu ce te ocupi?
15:25 Sport, sport, sport
15:28 Lumea piticilor
15:31 Lumea lui Mimo
15:35 Hubby o să se ocupe
15:37 Risto Gusto
15:41 Zack & Ziggy
15:44 Margo & Felix
15:47 Higher The Better
15:50 Lola and the Numbers
15:53 DuckSchool
15:56 Bau, te vad!
15:59 Sunete din jurul nostru
16:01 Ridică-te!
16:03 Tempo Giusto
16:05 Elfii natură
16:06 Imagini fascinante
16:10 Împărăţia animalelor
16:12 La călătorie!
16:14 Sunete jucăuşe
16:16 Se formează!
16:19 Safari
16:22 Pompierii
16:25 Hop-hop
16:27 Dansuri
16:29 Raul
16:32 Autovehicule
16:34 Legume
16:37 Partenerii de joacă
16:40 Grupurile
16:43 Familia Castor
16:45 Panni şi Fanni
16:47 Pisicuţa şi creionul
16:51 Jocuri pe malul lacului
16:53 Piticii harnici
16:56 Roata colorată
16:59 Noi vă ajutăm
17:01 Miyu şi Litto
17:04 India
17:08 Monica & Rudy
17:10 Câmpie veselă
17:13 Zile sportive într-un Sat solar
17:17 Lanţul poveştilor
17:19 Timpul de joacă
17:21 Mimo şi Bobo
17:24 Bebe Didi
17:27 Africa
17:29 Sippi Sappi
17:31 Hop-hop
17:33 Dansuri
17:36 Raul
17:39 Legume
17:41 Familia Castor
17:44 Tu cu ce te ocupi?
17:47 Sport, sport, sport
17:49 Lumea piticilor
17:52 Lumea lui Mimo
17:55 Hubby o să se ocupe
17:58 Risto Gusto
18:01 Zack & Ziggy
18:04 Margo & Felix
18:07 Higher The Better
18:10 Lola and the Numbers
18:13 DuckSchool
18:16 Bau, te vad!
18:19 Pomul cunoaşterii
18:21 Sunete jucăuşe
18:24 Viaţa la oraş
18:26 Universul ne aşteaptă
18:29 Mimo şi Bobo
18:31 Hubbi şi prietenii
18:34 Se formează!
18:36 Lumea dinozaurilor
18:39 Safari
18:41 Africa
18:44 Sippi Sappi
18:47 Farmecul culorilor
18:50 Legume
18:53 Grupurile
18:55 Oli - ciclurile naturii
18:58 Panni şi Fanni
19:01 Pisicuţa şi creionul
19:04 La muzeu
19:07 Roata colorată
19:10 Tu cu ce te ocupi?
19:12 Orasul insorit
19:15 Demonstraţiile lui Albert
19:19 Împărăţia animalelor
19:21 Dansuri
19:23 Raul
19:26 Autovehicule
19:28 Legume
19:30 Partenerii de joacă
19:34 Lajka , câinele spaţial
19:36 Dincolo de curcubeu
19:39 Echipa bebe
19:41 Restaurantul
19:44 Aventurierii spaţiului
19:47 Familia Castor
19:50 Grădina zoo
19:53 Pisicuţa şi creionul
19:56 Piticii harnici
19:59 Roata colorată
20:01 Noi vă ajutăm
20:03 Miyu şi Litto
20:05 India
20:08 Monica & Rudy
20:11 ABC - duckBC
20:14 Zack & Ziggy
20:17 Margo & Felix
20:20 Hop-hop
20:22 Autovehicule
20:26 Legume
20:28 Partenerii de joacă
20:31 Dincolo de curcubeu
20:35 Grupurile
20:38 Echipa bebe
20:42 Restaurantul
20:45 Aventurierii spaţiului
20:48 Grădina zoo
20:51 Jocuri pe malul lacului
20:54 Fabrica de jucării
20:59 Piticii harnici
21:02 Orasul insorit
21:04 India
21:07 Puffy şi Tubby
21:10 Lumea piticilor
21:13 Monica & Rudy
21:17 Pe aripile vântului
21:21 ABC - duckBC
21:24 Lumea lui Mimo
21:27 Păpușile – echipa de salvare
21:29 Zack & Ziggy
21:33 Margo & Felix
21:36 Higher The Better
21:39 Lola and the Numbers
21:42 DuckSchool
21:45 Bau, te vad!
21:48 Poveștile lui Henry
21:50 Colorati-o pe Clara
21:52 Sunete din jurul nostru
21:54 Tempo Giusto
21:56 Elfii natură
21:57 Grădina veselă
21:58 Împărăţia animalelor
22:01 Lanţul poveştilor
22:03 Timpul de joacă
22:05 Mimo şi Bobo
22:08 Bebe Didi
22:10 Hubbi şi prietenii
22:13 Se formează!
22:16 Safari
22:18 Pompierii
22:21 Mimo şi Bobo
22:23 Bebe Didi
22:25 Hubbi şi prietenii
22:27 Se formează!
22:30 Lumea dinozaurilor
22:33 Safari
22:35 Africa
22:38 Aventuri în mare
22:40 Trenul
22:43 Baia
22:45 Pompierii
22:47 Sippi Sappi
22:50 Cactus
22:52 Hop-hop
22:54 Împărăţia animalelor
22:57 Raul
22:59 Autovehicule
23:02 Legume
23:04 Leon-ART
23:07 Partenerii de joacă
23:10 Echipa bebe
23:13 Jocurile şi prietenii mei
23:16 Restaurantul
23:20 Aventurierii spaţiului
23:22 Miyu şi Litto
23:25 Mini melodii
23:27 Puffy şi Tubby
23:31 Monica & Rudy
23:34 Câmpie veselă
23:37 Pixi 2
23:38 ABC - duckBC
23:41 Finn si Fianna
23:44 Monica și Rudy 2
23:47 Regatul fericit
23:50 Margo & Felix
23:53 Higher The Better
23:56 Lola and the Numbers
23:59 DuckSchool
00:01 Bau, te vad!
00:03 Poveștile lui Henry
00:05 Colorati-o pe Clara
00:07 Sunete din jurul nostru
00:09 Tempo Giusto
00:11 Toobys
00:14 Elfii natură
00:15 Grădina veselă
00:16 The Shapies
00:18 Casă dulce casă
00:19 Imagini fascinante
00:22 Pomul cunoaşterii
00:24 Sunete din jurul nostru
00:26 Ridică-te!
00:28 Tempo Giusto
00:30 Elfii natură
00:32 Imagini fascinante
00:34 Împărăţia animalelor
00:37 La călătorie!
00:40 Sunete jucăuşe
00:41 Lanţul poveştilor
00:43 Timpul de joacă
00:45 Mimo şi Bobo
00:48 Bebe Didi
00:50 Africa
00:52 Sippi Sappi
00:55 Hop-hop
00:57 Dansuri
01:00 Hop-hop
01:02 Dansuri
01:04 Raul
01:07 Autovehicule
01:09 Legume
01:11 Partenerii de joacă
01:15 Grupurile
01:17 Familia Castor
01:19 Panni şi Fanni
01:22 Pisicuţa şi creionul
01:26 Jocuri pe malul lacului
01:28 Piticii harnici
01:31 Roata colorată
01:34 Noi vă ajutăm
01:37 Miyu şi Litto
01:40 India
01:43 Monica & Rudy
01:46 Câmpie veselă
01:49 Zile sportive într-un Sat solar
01:52 ABC - duckBC
01:55 Lumea lui Mimo
01:58 Păpușile – echipa de salvare
02:02 Familia Castor
02:05 Grădina zoo
02:08 Piticii harnici
02:11 Orasul insorit
02:13 Sport, sport, sport
02:18 Noi vă ajutăm
02:20 India
02:24 Puffy şi Tubby
02:27 Lumea piticilor
02:30 Câmpie veselă
02:33 Zile sportive într-un Sat solar
02:36 Lumea lui Mimo
02:39 Hubby o să se ocupe
02:43 Lumea interconectată
02:46 Pompierii în acţiune
02:49 Regatul fericit
02:52 Păpușile – echipa de salvare
02:54 Risto Gusto
02:57 Imagini fascinante
03:00 Împărăţia animalelor
03:02 Sunete jucăuşe
03:06 Viaţa la oraş
03:08 Universul ne aşteaptă
03:11 Mimo şi Bobo
03:14 Hubbi şi prietenii
03:16 Se formează!
03:19 Lumea dinozaurilor
03:21 Safari
03:24 Africa
03:27 Sippi Sappi
03:29 Farmecul culorilor
03:32 Legume
03:34 Grupurile
03:36 Oli - ciclurile naturii
03:40 Panni şi Fanni
03:42 Pisicuţa şi creionul
03:45 La muzeu
03:47 Roata colorată
03:50 Tu cu ce te ocupi?
03:52 Orasul insorit
03:55 Demonstraţiile lui Albert
03:59 Miyu şi Litto
04:02 Mini melodii
04:04 Lumea piticilor
04:07 Lumea lui Mimo
04:11 Hubby o să se ocupe
04:13 Risto Gusto
04:17 Zack & Ziggy
04:20 Margo & Felix
04:23 Higher The Better
04:26 Lola and the Numbers
04:28 DuckSchool
04:31 Bau, te vad!
04:33 Sunete din jurul nostru
04:35 Ridică-te!
04:37 Tempo Giusto
04:39 Elfii natură
04:40 Imagini fascinante
04:42 Împărăţia animalelor
04:46 La călătorie!
04:49 Sunete jucăuşe
04:51 Lanţul poveştilor
04:54 Timpul de joacă
04:56 Mimo şi Bobo
04:58 Bebe Didi
05:01 Africa
05:03 Sippi Sappi
05:05 Zack & Ziggy
05:08 Margo & Felix
05:11 Higher The Better
05:15 Lola and the Numbers
05:17 DuckSchool
05:19 Bau, te vad!
05:21 Poveștile lui Henry
05:23 Colorati-o pe Clara
05:25 Sunete din jurul nostru
05:27 Tempo Giusto
05:29 Elfii natură
05:30 Grădina veselă
05:31 Împărăţia animalelor
05:34 Lanţul poveştilor
05:36 Timpul de joacă
05:38 Mimo şi Bobo
05:41 Bebe Didi
05:43 Hubbi şi prietenii
05:46 Se formează!
05:49 Safari
05:52 Pompierii
05:55 Hop-hop
05:57 Dansuri
05:59 Raul
06:02 Autovehicule
06:04 Legume
06:07 Puffy şi Tubby
06:11 Monica & Rudy
06:14 Câmpie veselă
06:17 Pixi 2
06:18 ABC - duckBC
06:21 Finn si Fianna
06:24 Monica și Rudy 2
06:27 Regatul fericit
06:30 Margo & Felix
06:33 Higher The Better
06:36 Lola and the Numbers
06:39 DuckSchool
06:41 Bau, te vad!
06:44 Poveștile lui Henry
06:46 Colorati-o pe Clara
06:48 Sunete din jurul nostru
06:50 Tempo Giusto
06:52 Toobys
06:55 Elfii natură
06:56 Grădina veselă
06:57 The Shapies
06:58 Casă dulce casă

Romania TV - Tv Online

Antena 3 - Tv Online

09:00 Previziuni
10:40 Pe cuvant
11:00 Previziuni
12:00 Obiectiv
14:00 Esențial
16:00 Stiri
17:00 Ediție specială
19:00 Punctul de întâlnire
21:00 Sinteza zilei
00:00 În gura presei
01:00 Ştiri
01:30 Sinteza zilei
03:00 Sinteza zilei
04:00 În gura presei
04:50 Teleshopping
06:00 Știrile dimineții

Realitatea TV - Tv Online

B1 TV - Tv Online

07:45 Teleshopping
08:00 Știrile B1
08:55 Meteo
09:00 Știrile B1
10:00 Știrile B1
10:45 Teleshopping
11:00 Știrile B1
11:45 Teleshopping
12:00 Știrile B1
13:00 Talk B1
13:45 Teleshopping
14:00 Talk B1
14:45 Teleshopping
15:00 Știrile B1
16:00 Se întâmplă acum
17:45 Teleshopping
18:00 Buna, România!
20:00 Știrile B1
21:00 Dosar de politician
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Un pont pe zi
00:35 Știrile B1
01:20 Dosar de politician
03:00 Se întâmplă acum
04:20 Știrile B1
05:10 Buna, România!
06:50 Lumea lui Banciu

Zu TV - Tv Online

07:00 ZUnrise
08:00 ZU News
08:02 HOT TODAY #BreakingNewSongs
08:30 Zunrise
10:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat
12:00 MIEZU’
13:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat
14:00 HOT TODAY #BreakingNewSongs
14:30 Eat, Sleep, ZU, Repeat
16:00 ZU News
16:02 Eat, Sleep, ZU, Repeat
21:00 HOT TODAY #BreakingNewSongs
21:30 Eat, Sleep, ZU, Repeat
00:00 ZU News
00:02 MIEZU’
01:00 ZUeet Dreams
06:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat

PRO-2 - Tv Online

07:45 Lacrimi de iubire
09:00 Teleshopping
09:15 Fiicele doamnei Fazilet
10:15 Pretul dragostei
11:15 Teleshopping
11:45 Lasă-mă să zbor
13:45 Teleshopping
14:00 Legea iubirii
15:00 O singura privire
16:00 Dragoste de contrabandă
17:00 Inimi si lacrimi
18:00 Legea iubirii
19:00 Lasă-mă să zbor
21:00 Fiicele doamnei Fazilet
22:00 Pretul dragostei
23:00 Lacrimi de iubire
00:15 Lasă-mă să zbor
02:15 Dragoste de contrabandă
03:00 Inimi si lacrimi
04:00 Ce se întâmplă doctore ?
04:15 Pretul dragostei
05:00 Legea iubirii
05:45 Inimi si lacrimi
06:45 Dragoste de contrabandă

Telekom Sport 1 - Tv Online

08:30 Fotbal Italia: Juventus - Milan
10:30 Fotbal Uefa Europa League: Cfr Cluj - Rennes
12:30 Wrc: Finlanda (Power Stage)
14:00 Formula 1: Brazilia
16:00 Fotbal Uefa Champions League: Liverpool - Genk
18:00 Nba: Sacramento - Boston
20:30 Direct Sport Report (Talk-Show)
21:45 Handbal M Liga Campionilor: Psg - Flensburg
23:30 Direct Sport Report (Talk-Show)
00:30 Fotbal Uefa Champions League: Liverpool - Genk
02:30 Fotbal Italia: Juventus - Milan
04:30 Fotbal Liga 2: Rapid - Pandurii Tg Jiu
06:30 Fotbal Liga I: Dinamo - Cfr Cluj

Telekom Sport 2 - Tv Online

07:00 Fotbal Italia: Sassoulo - Bologna

Telekom Sport 3 - Tv Online

08:00 Teleshopping
09:00 Fotbal Liga 2: Rapid - Pandurii Tg Jiu
11:00 Magazin Uefa Champions League
11:30 Teleshopping
12:30 Handbal F Liga Campionilor: Buducnost - Bietigheim
14:00 Teleshopping
15:00 Fotbal Liga 2 Germania: Karlsruher - Aue
17:00 Cupa Davis: Croatia - Rusia
23:00 Rezumate Uefa Europa League
00:00 Wwe: Raw
02:00 Cupa Davis: Croatia - Rusia
06:00 Fotbal Spania: Real Sociedad - Leganes

Telekom Sport 4 - Tv Online

08:00 Rezumate Uefa Europa League
09:00 Teleshopping
10:00 Tenis Atp: Finals
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Uefa Europa League: Guimaraes - Arsenal
15:30 Teleshopping
16:30 Fotbal Spania: Atletico - Espanyol
18:30 Fotbal Liga I: Chindia - Csu Craiova
20:30 Fotbal Germania: Hertha Berlin - Leipzig
22:30 Fotbal Italia: Juventus - Milan
00:30 Handbal M Liga Campionilor: Schaffhausen - Wisla Plock
02:00 Fotbal Uefa Europa League: Guimaraes - Arsenal
04:00 Fotbal Spania: Atletico - Espanyol
06:00 Fotbal Liga 2: Tg Magurele - U Cluj

Pentru mai multe informatii despre cum puteti vedea canalele tv online la www.CanaleOnline.tv consultati pagina de AJUTOR.